افزایش قیمت 37 درصدی پولکادات

پولکادات یکی از ارزهایی است که بهترین عملکرد را در این هفته از خود به نمایش گذاشته است. این افزایش قیمت در اثر جلب توجه تریدرها به فهرست شدن DOT در کوین بیس پرو و اولین مزایده پاراچین آن در بلاک چین کاساما رخ داده است.

پولکادات در چند روز گذشته عملکرد خیره کننده ای در میان ارزهای دیجیتال داشته است. ورود ای ارز به پلتفرم آمریکایی معاملاتی دارایی های دیجیتال کوین بیس پرو و مزایده پاراچین که قرار است امروز رخ بدهد موجب جذب تریدرها به این شبکه شده است.

مزایده پاراچین یک روش نوآورانه است که به پروژه های جدید امکان می دهد برای جایگاههای موجود در زنجیره کاساما تلاش کنند. این به پروژه ها امکان می دهد بلاک چین لایه اول خود را با استفاده از امنیت اکوسیستم کاساما رونمایی کنند.

قیمت پولکادات / دلار در صرافی ها دیروز به ۲۶.۴۴ دلار رسید که افزایش ۳۷ درصدی آن را نسبت به روز قبل نشان می دهد. اما امروز قیمت این جفت ۴.۵ درصد اصلاح را تجربه کرده و به ۲۴.۲۵ دلار رسیده است.

رالی این ارز پس از افزایش قیمت بیت کوین و عبور آن از مقاومت مهم ۴۰۰۰۰ دلار آغاز شده و تا امروز ادامه یافته است. آخرین تحلیل قیمت پولکادات برای امروز ۲۵ خرداد در سایت منتشر شده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *