ورود
قوانین پیشنهادی ریپل برای ارزهای دیجیتال

شرکت ریپل در حال تشویق ایجاد یک چارچوب نظارتی برای صنعت ارزهای دیجیتال در آمریکا می باشد.

شبکه #ریپل واقع در سانفرانسیسکو آمریکا، اخیرا چارچوب نظارتی پیشنهادی خود را برای اعمال بر سایر ارزهای دیجیتال ارایه کرده است.

این چارچوب پیشنهادی در جهت ایجاد شفافیت و همکاری های صادقانه ایجاد شده است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودی، بر اساس متن منتشر شده از شبکه ریپل؛ این شبکه خواستار ازبین رفتن موانع فعالیت های نوآورانه و خلاقی شده که مجلس نمایندگان آمریکا آن را پیش تر در ماه آگوست اعمال کرده بود.

هدف اصلی این چارچوب گذاری ، تاسیس یک مرکز تخصصی در حوزه ارز دیجیتال است که برای کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا (SEC) و کمیسیون معاملات آتی، کار کند.

به گفته شبکه ریپل، قوانینی که در حال حاظر در بازارهای مالی سنتی آمریکا، حکم فرمانی می کنند می توانند بر بازار ارزهای دیجیتال هم اعمال شوند؛ البته در این قوانین باید تغییراتی در جهت همخوانی و سازگاری با تکنولوژی های نوظهور این صنعت، اعمال شود.

ما معتقدیم که این چاچوب جدید نظارتی، به دلیل ویژگی های ذاتی سازگار با صنعت ارزهای دیجیتال؛ می تواند شفافیت را برای مبتکران و نوآوران و همچنین امنیت را برای کاربران، در این بازار فراهم کند.

شبکه ریپل در نهایت از پیاده سازی یک رژیم نظارتی به نام Sand box حمایت کرد؛ این تکنولوژی، به استارت آپ های ارز دیجیتال این امکان را می دهد تا تراکنش ها و معاملات ارزی را بدون درگیری با قوانین امنیتی غیرمرتبط موجود، رهبری کنند.

گفتنی است ماه گذشته، صرافی کوین بیس یک سری از قوانین اختصاصی برای اعمال در صنعت ارزهای دیجیتال به کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا ارایه کرد.

هردو شبکه ریپل و صرافی کوین بیس اخیرا درگیری های بسیاری با فدرال قوانین امنیتی داشته اند. از سقوط محصول وام دهی صرافی کوین بیس به دلیل محدودیت های امنیتی گرفته تا درگیری های  اخیر این شبکه ها با ممنوعیت های عظیم اعمال شده از طرف کمیسیون بورس اوراق بهادار.

 

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *