ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

اعطای کمک میلیاردی ریپل

۲۷ اسفند ۱۴۰۰
اعطای کمک میلیاردی ریپل

ریپل ۱ میلیارد XRP به عنوان کمک هزینه به توسعه دهندگان اهدا می کند. ریپل (XRP)، شرکت فناوری پرداخت سازمانی، قصد دارد یک میلیارد XRP کمک هزینه به توسعه دهندگان بدهد. کمک مالی جدید از طریق برنامه کمک های مالی XRPL انجام می شود که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد.

کمک مالی توسعه ‌دهنده بر تشویق پروژه ‌های منبع باز در دفتر کل XRP که برای کمک‌های حواله سازمانی ساخته شده است، متمرکز خواهد شد. ریپل از طریق فناوری حواله مبتنی بر XRPL به نام RippleNet، جای پای محکمی در منطقه آسیا و اقیانوسیه ایجاد کرده است.

Ripplenet یک سیستم تسویه ناخالص بلادرنگ است و تبادل ارز دیجیتال و شبکه حواله را با کمک دفتر کل XRP ارائه می دهد. پلتفرم حواله با صدها بانک همکاری کرده است تا شبکه پرداخت خود را بسازد.

با توجه به قیمت فعلی XRP، ارزش کل کمک مالی حدود ۷۹۴ میلیون دلار است. از این تعداد، شرکت در مجموع ۶ میلیون دلار بودجه به بیش از ۵۰ پروژه تا به امروز اعطا کرده است. این شرکت به توسعه دهندگانی که به دنبال ساخت XRPL هستند، کمک مالی، فنی و تجاری ارائه می کند.

کمک هزینه توسعه دهنده جدید ریپل در طول دهه آینده منتشر خواهد شد. این شرکت تعدادی بوت کمپ برای تشویق سرمایه گذاری توسعه دهندگان خود و سایرین برگزار خواهد کرد. دو موج اول کمک هزینه XRPL بر روی توکن غیرقابل تعویض و زنجیره‌های جانبی فدرال متمرکز بود، در حالی که موج سوم قصد دارد پروژه‌های منبع باز را در دفتر خود اجرا کند.

علیرغم شکایت امنیتی مداوم خود در ایالات متحده، ریپل موفق شده است فناوری پرداخت فرامرزی خود را در خارج از ایالات متحده گسترش دهد.

فناوری حواله ریپل در چند سال گذشته به دلیل مزایای آن در هزینه های کمتر و تراکنش های آنی در شبکه بلاک چین نسبت به درگاه های پرداخت سنتی، بسیار محبوب شده است. طبق گزارش اخیر، شریک ریپل، در حال مذاکره با Wells Fargo برای توسعه یک جایگزین SWIFT است.

منبع:کوین تلگراف
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *