در جدال بین ریپل و کمیسیون اوراق بهادار کدام پیروز میدان می شود؟

۱۷ اسفند ۱۴۰۱
در جدال بین ریپل و کمیسیون اوراق بهادار کدام پیروز میدان می شود؟

نبرد حقوقی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) همچنان در مرکز توجه هاست. بنابر برخی شایعات قاضی این پرونده حکمی برای هر دو طرف صادر کرد تا از شهادت متخصصان جلوگیری کند.

قاضی آنالیزا تورس حکم اولیه ۵۷ صفحه ای را صادر کرد. در این حکم شهادت تخصصی هم برای شرکت ریپل و هم برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار حذف شد.

آیا برگ برنده در دست ریپل است؟

در دید کلی در این حکم هیچ یک از طرفین آن چیزی را که می خواستند را دریافت نمی کنند. زیرا قاضی شهادت های ریپل و SEC (کمیسیون اوراق بهاردار) را تا حدودی انکار کرد. در واقع از این رای ها به عنوان حرکاتDaubert  یا دابرت یاد می شود که در آن دست بالا را به هیچ یک از طرفین نمی دهند.

اسکات چمبرلین ، وکیل سابق و بنیانگذار بلاکچین لایه ۲ Evernode XRPL از دقت قاضی در این پرونده تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت:

آنچه مشخص است قاضی تورس بسیار تیز، نکته بین و کاملاً بی طرف است.

این طور که پیداست این حکم شهادت شاهد متخصص پاتریک دودی را که توسط SEC برای تجزیه و تحلیل توقعات خریداران ریپل استخدام شده بود را خنثی می کند. این می تواند به معنای پیروزی برای ریپل باشد. با توجه به اینکه وی تنها شاهد متخصص در این موضوع  در کمیته دادستان جرمی هوگان است.

جالب اینجاست که SEC همچنین از قاضی خواسته بود تا اجازه ندهد که جان دالتون این متخصص را به چالش بکشد. با این حال قاضی با آن موافقت نکرد.

در همین حال، به نظر می رسد که جامعه XRP این حکم را به عنوان پیروزی برای ریپل نیز فرض می کند. قیمت این ارز دیجیتال در زمان انتشار این مقاله ۰.۳۷ دلار بود. براساس گزارشات Finbold ٪۱.۷۵ افزایش را در روز گذشته ثبت کرد.

منبع:فینبولد
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • بیت کوین سلطان دیگه عزیزم. خیلی شکوندن ولی نشکست مقاومت کرد تا سر پا بمونه. انصافا دختر زرنگیه.

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *