افزایش ۸۰درصدی سهام شرکت ماینر بیتکوین

۲۴ بهمن ۱۳۹۸
افزایش 80درصدی سهام شرکت ماینر بیتکوین

شرکت کانان بعد از سقوط سهام در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹ حالا دوباره کم کم ارزش خود را بازیافته است. این شرکت از اولین نمونه های یک ماینر بزرگ بیتکوین است که در نزدک معرفی شده است. بعد از عرضه اولیه این شرکت در ۲۱ نوامبر، ارزش سهام آن تا ۴۰ درصد درچندهفته کاهش یافت.

ارزش سهام این شرکت از ۱۳ دلار در زمان رونمای به ۵.۲۵ دلار در نیمه دسامبر رسیده بود. امروز قیمت بسته شدن بلوک سهام کانان ۸.۰۴ دلار بوده است که این نشان دهنده ی ۸۰% افزایش نسبت به قیمت باز شدن آن یعنی ۴.۴۲ دلار می باشد.

کانان با شرکت چینی بیتمین درحال رقابت برای توسعه تکنولوژی به منظور حفظ صدرنشینی خود است. اخیرا این شرکت از تراشه های ۵ نانومتری برای ارتقای قدرت و عملکرد سیستم های خود پرده برداشته است.

منبع

8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • این دولت کلاس شیشی، دوست نداره ایرانی در آسایش زندگی کنه و دوست نداره ایرانی پول در بیاره! و راه های درآمد مردم رو میبنده. منه جوان بیکار، با پنجاه میلیون حتی نمیتونم ی کفاشی سیار بزنم! ولی با همین پنجاه میلیون دارم ماهیانه ده میلیون پول در میارم و خرج زن و بچه ام میدم! انگار دولت دوست داره منه جوون برم دزدی یا قاچاق مواد مخدر و سوخت کنم تا زندانی بشم و یا کشته و اعدام بشم! متاسفم واسه دولت بیسواد رئیسی که جلوی درآمد جوون‌ها از بازارهای بین المللی رمز ارز میگیره! اما جوونا رو تشویق میکنه که پولشونو بیارن توی بورس، که بالا بکشه پول شون رو!

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *