ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
پیش بینی سقوط بازار سهام در ماه اکتبر و احتمال افت بیت کوین

رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پرفروش “پدر پولدار، پدر فقیر” سقوط عظیم بازار سهام را در ماه اکتبر پیش بینی کرده است. او معتقد است احتمال سقوط قیمت بیت کوین هم وجود دارد.

احتمال سقوط بازار سهام در اکتبر

رابرت کیوساکی، نویسنده و سرمایه گذار مشهور پیش بینی کرده سقوط بزرگ بازار سهام در ماه اکتبر رخ می دهد و طلا و بیت کوین هم احتمالا سقوط خواهند کرد.

کتاب وی به مدت ۶ سال یکی از پرفروش ترین کتاب ها در لیست نیویورک تایمز بوده و به ۵۱ زبان ترجمه شده. ۳۲ میلیون نسخه از آن در سرتاسر جهان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

او در توئیتی دیروز گفته است:

“سقوط بزرگ بازار سهام در ماه اکتبر اتفاق خواهد افتاد. خزانه داری و فدرال رزرو کمبود نقدینگی دارند. طلا، نقره و بیت کوین هم ممکن است سقوط کنند. برای بستن باز خود بعد از سقوط، سرمایه نقد داشته باشید. اگر طلا، نقره و بیت کوین خود را نمی فروشید به اندازه کافی برای گذراندن زندگی بعد از سقوط بازار سهام، نقدینگی داشته باشید. سهام خطرناک است. مراقب باشید.”

پیش بینی های قبلی کیوساکی

کیوساکی قبلا هم در ماه ژوئن درباره بزرگترین سقوط بازار در تاریخ جهان هشدار داده بود. او در آن زمان گفته بود بزرگترین حباب قیمتی در تاریخ موجب بزرگترین سقوط تاریخ هم خواهد شد. او در آن زمان خرید طلا، نقره و بیت کوین را توصیه کرده بود.

در ماه آگوست هم کیوساکی گفته بود بیت کوین بهترین شرایط را برای رشد دارد زیرا دلار در حال افت است. او گفته بود بیت کوین و نقره بهترین سرمایه گذاری هستند. او دلیل انتخاب بیت کوین، طلا و نقره را برای سرمایه گذاری، اعتماد نداشتن به رهبران، فدرال رزرو، خزانه داری و حتی بازار سهام بیان کرده بود.

روز جمعه پس از اعلام خبر تعطیلی کامل فعالیت های مرتبط با ارز دیجیتال در چین، وی گفته بود:

چین تعطیلی جدیدی را بر رمزارزها اعمال کرده است. این به چه معنی است؟ این یعنی چین در آستانه رونمایی از ارز دیجیتال دولتی خود است. اگر آمریکا هم چنین کاری کند، وجود سکه فدرال رزرو به معنی غیرقانونی بودن بیت کوین خواهد بود، آمریکا هم مثل چین دولت متمرکز می شود؛ کومونیسم شروع می شود و آزادی به پایان می رسد.

منبع:news.bitcoin.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.