تحلیل قیمت آلت کوین های رون، آکروپولیس و هلیوم ۱۳ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین های رون، آکروپولیس و هلیوم ۱۳ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین های رون، آکروپولیس و هلیوم 13 فروردین 1400

در چرخه گاوی فعلی که بهترین عملکرد بیت کوین در طول تاریخ را نشان می دهد، آلت کوین ها هم شرکت داشته اند. این چرخه گاوی باعث شده مجموع ارزش بازار ارز دیجیتال به ۱.۹۹ تریلیون دلار برسد. بیایید با هم به برخی از بهترین عملکردهای آلت کوین ها در هفته اخیر نگاهی بیاندازیم و احتمال ادامه این رالی ها در کوتاه مدت را بررسی کنیم.

ارز دیجیتال رون

انفجار دیفای بازیگران مختلفی را جذب کرده است. تنها مشکل این حوزه این است که پروتکل های مختلف بر روی بلاک چین های مختلف ایجاد شده اند. سرمایه گذاران برای تبادل توکن ها در بین این پروتکل ها نیاز به پروتکل های فرارنجیره ای دارند و THORChain  (RUNE) یکی از این مدل پروتکل ها است.

طبق خبرها این پروتکل قرار است به زودی از Chaosnet چند زنجیره ای خود که امکان تبادل بین پنج زنجیره را فراهم می کند رونمایی کند. این ویژگی باعث جذب سرمایه گذاران خواهد بیشتری خواهد شد.

همچنین اخبار بنیادی دیگری منتشر شده که باعث شده قیمت RUNE  از کف ۴.۵ دلار در ۲۵ مارس تا ۸.۹۳ دلار در امروز افزایش یابد. این معادل یک رالی ۹۸.۴۴ درصدی در ۸ روز است. دنباله بلند شمع سبز امروز نشان می دهد در سطوح بالای قیمت باید سیو سود انجام دهیم.

نمودار روزانه رون / تتر

نمودار روزانه رون / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

احتمال بازگشت قیمت به سطح ۶.۷۶ دلار وجود دارد. اگر خریداران بتوانند این سطح را به حمایت تبدیل کنند، پایه جدیدی برای روند صعودی بعدی این ارز ساخته می شود که می تواند تا ۱۰.۲۶ دلار ادامه یابد.

شیب رو به بالای میانگین های متحرک و RSI در منطقه اشباع خرید نشان دهنده قدرت خریداران است.

اگر فروشندگان قیمت را به زیر ۶.۷۶ دلار برسانند، احتمال افت تا EMA 20 روزه (۶.۲۴ دلار) وجود خواهد داشت. بازگشت از این سطح نشان دهنده احساسات مثبت در بازار خواهد بود و به روند صعودی آسیبی نخواهد زد.

درصورت افت قیمت تا زیر EMA20 این دیدگاه صعودی باطل می شود. چنین حرکتی می تواند قیمت را تا SMA 50 روزه (۵.۳۶ دلار) و سپس ۴.۵۰ دلار کاهش دهد.

آلت کوین آکروپولیس

فضای دیفای بسیار شلوغ است و پروژه ها برای باقی ماندن در رقابت باید به دنبال ویژگی های جدید باشند. با این حال در چند هفته اخیر خبری درباره آکروپولیس (AKRO) منتشر نشده است.

آکرو در ۲۵ مارس از کف ۰.۰۴۲ دلار تا ۰.۰۸۸ دلار در امروز رشد کرده است. این یک رالی ۱۰۹.۵ درصدی در ۸ روز را نشان می دهد. شکست به بالای ۰.۰۷۲ دلار باعث تکمیل شدن الگوی مثلث صعودی شد که هدف آن ۰.۱۲۷ دلار است.

نمودار روزانه آکروپولیس / تتر

نمودار روزانه آکروپولیس / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

با این حال دنباله بلند کندل امروز هشداری برای سیو سود در سطوح بالا می باشد. اگر فروشندگان قیمت را به زیر ۰.۰۷۲ دلاربرسانند، جفت آکرو / تتر تا EMA20 روزه (۰.۰۶۰) افت خواهد کرد.

اگر قیمت از این سطح بازگردد، خریداران دوباره برای بالابردن قیمت تا ۰.۰۷۲ دلار و ادامه حرکت صعودی تلاش خواهند کرد.

آلت کوین هلیوم

هلیوم (HNT) از ۱۲.۰۹ قیمت ۳.۹۶ دلار در ۹ فوریه با یک رالی ۲۰۵ درصدی به ۱۲.۰۹ دلار در ۲۸ مارس رسیده است.

اکنون هلیوم در یک روند صعودی قرار دارد اما فروشندگان در تلاشند جلوی افزایش بیشتر قیمت را در ۱۲ دلار بگیرند. در ۲۸ مارس یک بار قیمت از این سطح پایین آمد اما خریداران کف ها را خریدند.

نمودار روزانه هلیوم / تتر

نمودار روزانه هلیوم / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

میانگین های متحرک در حال افزایش و RSI در محدوده اشباع خرید نشان می دهد مسیر پیش رو تا نزدیک ترین مقاومت صعودی است. اگر خریداران بتوانند قیمت را بالاتر از ۱۲ دلار نگه دارند، روند صعودی ادامه خواهد یافت. در این صورت هدف بعدی ۱۴.۵۶ و سپس ۱۷.۶۴ دلار خواهد بود.

بر خلاف این فرض اگر قیمت دوباره از ۱۲ دلار پایین تر بیاید، فروشندگان برای رساندن قیمت به زیر EMA 20 روزه تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیتT احتمال افت تا SMA 50 روزه وجود دارد.

برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *