ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
توقيف ٢٦٠ ميليون دلار ارز ديجيتال توسط روسيه

دولت روسیه اقدام به توقیف ۴ سایت دارک وب با درآمد ۲۶۰ میلیون دلاری از ارزهای دیجیتال کرد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کریپتو پوتیتو، ۴ وب سایت دارک وب توسط دولت روسیه توقیف شد. گفتنى است این وب سایت ها درآمدى معادل ٢۶٠ میلیون دلار از حوزه ارزهاى دیجیتال دارند. این وب سایت ها شامل Ferum Shop, Trump’s Dumps, Sky-Fraud forum,  UAS Stors هستند.

وزارت امور داخلی روسیه چهار وب‌سایت غیرقانونی را با درآمد بیش از ۲۶۰ میلیون دلار ارزهای دیجیتال توقیف کرده است. این وب‌ سایت‌ ها از فروش کارت‌ های اعتباری دزدیده‌ شده درآمد کسب می‌کردند و ظاهراً یکی از راه‌ های خرید این کارت ‌ها، استفاده از ارزهای دیجیتال بوده است. 

به گفته قانون گذاران دولت روسیه این وب سایت ها که با عنوان carding websites، شناخته میشوند کارت هاى اعتبارى را که قبلا به سرقت رفته است را براى فروش ارائه میکنند و خریداران نیز میتوانند از طریق کالاهاى لوکس، گیفت کارت ها و یا از طریق ارزهاى دیجیتال اقدام به خرید آنها کنند.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کریپتو پتیتو، چهار سایت توقیف‌ شده روسی، مجموعاً حدود ۲۶۳ میلیون دلار ارز دیجیتال از تراکنش‌های غیرقانونی خود به‌دست آورده‌اند که تنها یکی از آنها از سال ۲۰۱۳ تاکنون حدود ۲۵۶ میلیون دلار بیت کوین دریافت کرده است.

گفتنى است سه ارز دیجیتال اصلی که این سایت ‌ها براى خرید و فروش کارت هاى اعتبارى غیرقانونى از آنها استفاده میکرده، شامل بیت کوین، اتریوم و لایت کوین بوده است.

منبع:cryptobriefing.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.