ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
قانونى شدن ماينينگ بيت كوين در روسيه

دولت روسیه در حال قانونى کردن استخراج بیت کوین در بعضى مناطق خاص این کشور میباشد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، دولت روسیه طى یک پروپزال جدید قصد دارد استخراج ماینینگ بیت کوین را به عنوان یک فعالیت تجارى در بعضى مناطق این کشور، قانونى کند. دولت روسیه همچنین با قانونى اعلام کردن این فعالیت مالیات هایى را هم براى استخراج کنندگان در نظر خواهد داشت.

یک خبرگزارى محلى به نام Izvestia امروز صبح در گزارشى اعلام کرد که همزمان با تلاش دولت روسیه برای تدوین یک چهارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال، وزارت توسعه اقتصادی این کشور یک طرح پروپزال جدید مرتبط با استخراج ارزهاى دیجیتال براى این کشور ارائه کرده است، این وزارت به ایده قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال در این کشور چراغ سبز نشان داده و پیشنهاد کرده است تا عملیات استخراج ارزهای دیجیتال در مناطق دارای انرژی الکتریکی مازاد مجاز شود. 

در بخشى از این پروپزال اینچنین آمده است که به پیشنهاد وزارتخانه روسیه، در مناطق خاصی از روسیه به منظور ایجاد مزارع جدید براى استخراج و ماینینگ بیت کوین، هزینه دریافتی از این مزارع و مراکز داده کاهش یابد همچنین به گفته دولت روسیه، هزینه انرژی این مراکز ویژه نیز باید کاهش یابد.

گفتى است این وزارتخانه، خواستار اعمال محدودیت هاى استفاده از انرژى الکتریکى براى استخراج کنندگان خصوصى و فردى شده است، او همچنین پیشنهاد داده تا به منظور افزایش سرعت مصرف انرژى، میزان تولید انرژى الکتریکى در این کشور افزایش یابد، گفتنى است این وزارتخانه جزئیات بیشترى درباره نرخ دقیق افزایش میزان تولید انرژى پیشنهادى خود بیان نکرده است.

منبع:cointelegraph.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.