ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
زنگ خطر هكرها به صدا درآمد

مدیر عامل صرافى برجسته بایننس به کاربران ارز دیجیتال هشدار داد تا مراقب خطر هک شدن حساب خود از طریق پیام هاى ناشناس باشند، این پیام هاى ناشناس توسط هکرها با هدف دزیدن اطلاعات کاربران فرستاده میشود.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، مدیر عامل صرافى بایننس، changpeng zhao در توییت اخیر خود که در روز جمعه منتشر شد، به کاربران این صرافى از خطر در معرض قرار گرفتن حمله هاى هکرى هشدار داد و گفت این حمله ها به تازگى توسط پیام هاى مرموز و ناشناس به شماره کاربران این صرافى در حال وقوع میباشد.

 Zhao با انتشار چندین عکس از پیام هاى مشابهى که به کاربران این صرافى فرستاده شده است، از کاربران خواست تا درصورت مواجه شدن با چنین پیام هایى به هیچ عنوان آنهارا باز نکنند

هکر ها در این پیام هاى ناشناس با کمک یک لینک، کاربران را به سمت صفحه تقلبى صرافى بایننس راهنمایى میکنند و از کاربران میخواهند در صورت نیاز به کنسل کردن برداشت هاى خود، اطلاعاتى را وارد کنند.

Zhao ضمن درخواست از کاربران براى کلیک نکردن به روى این لینک ها، تاکیید کرد که همیشه براى ورود به این صرافى، URL آن را به صورت دستى وارد مرورگر خود کنند.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، از ابتداى سال ٢٠٢٢ تاکنون بازار ارزهاى دیجیتال شاهد چندین مورد حمله هکرى بوده که طى این حمله ها پلتفرم هاى معاملاتى بسیارى ضررهاى مالى شدیدی را متحمل شدند، همچنین به گزارش  یوتودى، نرخ اعتماد کاربران ارزدیجیتال به صرافى هاى برجسته نسبت به سال گذشته افت شدیدى کرده است.

منبع:cointelegraph.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.