ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
بلك فاى ١٠٠ ميليون دلار جريمه شد

کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا ( SEC)، شرکت وام دهنده برجسته بلک فاى را به دلیل سر پیچى از قوانین این کمیسیون به اندازه ١٠٠ میلیون دلار جریمه کرد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا ( SEC)، جریمه اى ١٠٠ میلیون دلارى را بر شرکت بلاک فاى تحمیل کرد، گفتنى است این جریمه ها بعد از ماه ها قانونگذارى و افزایش حساسیت این کمیسیون بر شرکت هاى وام دهنده ارزهاى دیجیتال، تحمیل شده اند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در تاریخ ١۴ فوریه، از اقداماتی علیه شرکت وام‌ دهنده ارزهای دیجیتال بلاک‌فای (BlockFi)، به دلیل عدم ثبت حساب‌های با سود بالای خود که از سوی آژانس ناظر آمریکایی اوراق بهادار محسوب می‌شوند، خبر داد. 

بر اساس گفته هاى این صرافى بلاک‌ فای مبتنى شبکه بلاک چینى،۵۰ میلیون دلار به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و ۵۰ میلیون دلار دیگر نیز به ۳۲ ایالت آمریکا که اتهامات مشابهی علیه بلاک‌فای طرح کرده‌اند، پرداخت خواهد کرد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، این جریمه از جمله سنگین‌ ترین مجازات‌هایی محسوب می‌شود که تاکنون توسط یک نهاد فدرال آمریکا بر یک ارائه‌دهنده خدمات ارزهای دیجیتال اعمال شده است.

 شبکه بلاک‌فای همچنین موافقت کرده است که ورود مشتریان جدید به سرویس حساب‌های بهره خود را کاملاً متوقف کند. او همچنین اظهار کرد که تلاش میکند تا ظرف ۶۰ روز آینده، این سرویس را با قانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری ۱۹۴۰ مطابقت دهد.

منبع:cointelegraph.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.