ورود
مذاکره جدید SEC درباره ارزهای دیجیتال

کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا (SEC) در جلسه عمومی که در تاریخ ۲ دسامبر برگزار خواهد شد، در مورد ارزهای دیجیتال صحبت خواهد کرد.

کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا در این جلسه عمومی، از شبکه های بلاک چینی، ارزهای دیجیتال و خطرهایی که برای سرمایه گذاران به دنبال دارند، خواهد گفت.

SEC، قرار است یک هیئت گفت و گو، حول امور مالی و ارزی دیجیتال تشکیل دهد. هدف از این مذاکره، حفظ و تامیین امنیت سرمایه گذاران در این صنعت که هدف اصلی این کمیسیون می باشد، خواهد بود.

این کمیسیون همچنین به سرعت تغییرات ایجاد شده در شرایط حاکم بر فضای ارز دیجیتال که ناشی از توسعه تکنولوژی ها اخیر می باشد نیز می پردازد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از صفحات رسمی مذاکره، در این جلسه، درباره راه های انتخابی پیش رو در جهت حفاظت از سرمایه گذارانی که خود را در معرض خطر های ناشی از این صنعت قرار داده اند، صحبت خواهد شد و کمیسر های SEC، درباره بهینه سازی و قانونگذاری های جدید در چارچوبی منطبق با ساختار کنونی بازار اموال دیجیتال غیر متمرکز، تصمیم گیری خواهند کرد.

از دیگر مباحثی که در این جلسه مطرح خواهد شد، خطرآفرینی های اخیر شبکه های بلاک چینی، تکنولوزی های مبتنی بر DeFi، توکن های غیر مثلی (ETF) و استیبل کوین ها، می باشد.

هرچند بازار ارزهای دیجیتال هنوز واکنشی به این جلسه که به زودی برگزار می شود، نشان داده است؛ ولی انتظار می رود نتایج این مذاکره، تاثیرات مثبتی را بر این صنعت ایجاد کند.

پیش تر کمیسیون بورس اوراق بهادار اظهار کرده بود که پذیرش محصولات جدید این صنعت، تنها در صورتی امکان پذیر است که راهکاری موثر و چارچوبی قانونی در جهت عملکرد صحیح محصولات این بازار، ایجاد شود.

گفتنی است در جلسه ای که در تاریخ ۲ دسامبر برگزار خواهد شد، متخصصان و کارشناسان مالی از شرکت ها و دولت های مختلف حضور خواهند داشت؛ از جمله این افراد می توان به Alie Emdad اشاره کرد که پروفسر و استاد دانشکده بیزینس و مدیریت مالی Graves School، می باشد.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *