وویجر ورشکسته چه بلایی می خواهد بر سر شیبا اینو بیاورد؟!

۱۴ اسفند ۱۴۰۱
وویجر ورشکسته چه بلایی می خواهد بر سر شیبا اینو بیاورد؟!

طبق اخبار شیبا اینو، کارگزار ورشکسته وویجر همچنان به فروش دارایی های خود ادامه می دهد. این کارگزار ارز دیجیتال بخش قابل توجهی از دارایی های SHIB خود را فروخت.

با این وجود، این کارگزار هنوز مقدار قابل توجهی شیبا اینو به اندازه دقیق ۵.۱۷ تریلیون شیب را در اختیار دارد. ارزش این دارایی ۵۷.۷۸ میلیون دلار تخمین زده شد.

وویجر چه اثری بر شیبا اینو گذاشت؟

سؤالاتی در مورد اینکه این شرایط Voyager چه تاثیری بر ارزش SHIB دارد، مطرح شد. برخی حدس می زنند که این وام دهنده ممکن است قبل از فروش باقی مانده SHIB خود منتظر بازار مطلوب تری باشد. در حالی که برخی دیگر معتقدند ممکن است عوامل دیگری دخیل باشند.

در دو مورد، ۳۰۰ میلیارد SHIB توسط کارگزار وویجر به صرافی کوین بیس در هفته گذشته منتقل شد.

۲.۲۴ تریلیون SHIB طبق گزارشات Lookonchain به ارزش ۲۸ میلیون دلار از اواسط فوریه تا اوایل مارس از Voyager به Coinbase منتقل شد.

شیباریوم و توکن سوزی

همچنان جامعه چشم انتظار راه اندازی شیباریوم هستند. با این حال کوساما، توسعه ‌دهنده Shiba Inu  هنوز با توییت های رمزآلودش درباره راه اندازی شبکه بتا، جامعه را سردرگم می کند.

در همین حال، BunnyVerse Token Official به پروژه هایی که از شبکه لایه ۲ پشتیبانی می کنند، پیوست. این پلتفرم اعلام کرد که به طور کامل از پروژه های Shibarium و Shytoshi Kusama در آینده پشتیبانی می کند.

در میان گمانه زنی ها در مورد وویجر، در هفت روز اخیر در مجموع ۱۷۶,۹۲۰,۴۶۶ توکن سوزی شیبا اینو انجام شد. همینطور طبق اخبار میهن سیگنال، ۱۱,۲۱۲,۶۴۹ SHIB در ۲۴ ساعت گذشته سوخت.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • سلام
    میشه پول من را هم که هک شدم برگردانید ؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *