ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

استفاده بزرگترین کیف پول اتریوم از شیبا

۲۸ فروردین ۱۴۰۱
استفاده بزرگترین کیف پول اتریوم از شیبا

شیبا اینو تبدیل به قرارداد هوشمند مورد استفاده بزرگترین کیف پول اتریوم شد.

بر اساس گزارش WhaleStats، فهرست غیرمنتظره و در عین حال مدت ‌ها مورد انتظار شیبا اینو توسط پلتفرم معاملاتی Robinhood منتشر شد. پس از ‌آن فعالیت نهنگ‌ ها نسبت به این ارز دیجیتال به تدریج افزایش یافت؛ زیرا تعاملات با توکن علاوه بر فعالیت خرید افزایش پیدا کرد.

داده های زنجیره ای و بازار SHIB

همانطور که صفحه توکن در ردیاب کیف پول نشان می‌ دهد، نهنگ‌ ها فعالانه این توکن را می‌خریدند. این کار باعث افزایش استفاده از قرارداد هوشمند شیبا اینو شد. به علاوه آن را به پرمصرف‌ ترین قرارداد هوشمند در میان ۲۰۰۰ کیف پول بزرگ اتریوم تبدیل کرد.

علاوه بر استفاده زیاد، معیارهای بازار و زنجیره ‌ای برای شیبا نیز افزایش می ‌یابد. به طوری که میانگین موجودی آدرس‌های نهنگ به ۲.۳۶ توکن SHIB و حجم افزایش ۴۳۶ درصدی به ۵۳ میلیون دلار رسیده است.

افزایش مهم ‌تر، جریان خالص شیبا اینو در آدرس‌ های نهنگ ‌ها است که تقریباً ۵۰۰ درصد افزایش یافته است. این نشان می ‌دهد توکن‌های بیشتری به کیف پول‌ های نهنگ سرازیر شده‌اند. به علاوه نشان‌دهنده خوش‌بینی کوتاه ‌مدت و میان‌ مدت سرمایه‌ گذاران بزرگ است.

هم حجم و هم موجودی آدرس ‌های نهنگ معیارهای مهمی هستند. آنها عموماً احساسات مثبت را در بین خریداران بزرگ نشان می ‌دهند. تمایلات مثبتی نیز بر ارزش هلدینگ شیبا اینو منعکس شده است . این پیام ها اخیراً به ۱.۳ میلیارد دلار افزایش یافته است و یک رقیب قدیمی به نام FTX را با توکن هایی به ارزش ۱.۱ میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار داده است.

عملکرد بازار شیبا اینو

طبق گزارشات میهن سیگنال، شیبا اینو نمی تواند حداقل بخش کوچکی از زیان هایی را که از نوامبر ۲۰۲۱ متحمل شده است، جبران کند. در زمان انتشار این خبر، Shiba Inu با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار معامله می شود که بسیار کمتر از ATH 0.000088 دلار است.

پس از اخبار مهم در مورد فهرست Robinhood، شیبا موفق شد حدود ۲۴ درصد از ارزش خود را کسب کند، که حتی برای شکست کانال ۱۰۰ روزه تثبیت کافی نبود.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

یک نظر

  • شیبا به زودی میترکه

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *