افزایش توکن سوزی شیبا اینو بعد از یک روز عقب نشینی

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
افزایش توکن سوزی شیبا اینو بعد از یک روز عقب نشینی

مطابق اخبار شیبا اینو، نرخ توکن سوزی SHIB طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۰۹۶۰.۲۲ درصد افزایش یافت. در ۲۴ ساعت گذشته، برای توکن شیب در ۵۷ تراکنش، مجموعا ۹۳۴,۴۲۸,۷۹۱ توکن سوزی صورت گرفت. بزرگترین آن، تراکنش ۹۲۴,۱۵۰,۹۴۹ توکن SHIB بود که توسط کویو توکن سوزانده شد. قیمت پایین این ارز دیجیتال و عرضه در گردش بالا، باعث توجه بسیاری از سرمایه گذاران به آن و منجر به افزایش تقاضا و نقدینگی می شود.

یکی دیگر از عوامل موثر در موفقیت شیبا اینو، وجود ShibaSwap است. ShibaSwap از زمان راه‌اندازی خود شاهد رشد قابل توجهی در حجم معاملات و نقدینگی خود بود. این پلتفرم سرمایه‌گذاران بیشتری را به سمت SHIB جذب کرد و ارزش آن را افزایش داد.

مشکل پیرامون شیباریوم

در همین حال، شیباریوم در ۱۱ مارس ۲۰۲۳ به صورت زنده راه اندازی شد. انتشار این برنامه مورد انتظار نیز مسئول افزایش اخیر قیمت شیبا اینو بود. یک معضل در مورد بلاک چین شیباریوم وجود دارد که توسعه دهندگان Shiba Inu از شناسه Rinia، یک پروژه جداگانه است، استفاده کردند. این اتهامات باعث کاهش قیمت شیبا اینو در روز گذشته شد.

به نقل از کوین گیپ، SHIB INFORMER بیانیه ای منتشر کرد که در آن تاکید کرد که این مشکلات برای خود برنامه نیست. این مشکل صرفاً در شناسه شبکه است که اتفاقاً در سایر شبکه های آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد. این بیانیه همچنین تصریح کرد که موضوع آنچنان پیچیده نیست. هر دو طرف از شماره (کد) موجود برای شناسه استفاده کردند که منجر به درگیری شده است. با این حال، یکی از تیم ها باید شماره را تغییر دهد تا وضعیت را حل کند. Shib Army در توییتر خود حمایت خود را از شیب، توسعه دهندگان آن و شیباریوم اعلام کرد.

قیمت شیبا اینو افزایش یافت

طبق آمار میهن سیگنال، قیمت شیب در چند ساعت اخیر ۲.۲۱ درصد افزایش یافت. هر توکن SHIB در حال حاضر با ۰.۰۰۰۰۱۰۶۷ دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال در ۷ روز گذشته بیش از ۸ درصد رشد داشت. با این حال، ارزش بازار آن به ۶.۲۹ میلیارد دلار کاهش یافت و حجم معاملات آن نیز ۳۹.۵۱ درصد کاهش را نشان داد.

منبع:کوین گیپ
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *