ورود
شيبا اينو به يك ميليون نگهدارنده رسيد

شیبا اینو به نقطه عطف جدیدى رسید که بر آینده و زمینه اساسى این ارز، تاثیر میگذارد.

میم کوین شیبا اینو، بالاخره به تعداد یک میلیون نگهدارنده رسید و نقطه عطف جدیدى را در کارنامه خود ثبت کرد.

هم اکنون بیش از یک میلیون کاربر صنعت ارز دیجیتال، تمایل دارند تا پول خود را به روى میم کوین #شیبا_اینو که به تازگی به محبوبیت قابل توجهی رسیده است، سرمایه گذاری کنند.

مسیر شیبا اینو در بازار ارزهای دیجیتال

شیبا اینو بعد از  چندین بار رشد متعدد و قابل توجه چند هزار درصدی، توانست رکورد اوج قیمتی قبلی خود را بشکند و به سطح ۰.۰۰۰۰۸۸ دلاری برسد. گفتنی است قبل از این اتفاق ارز شیبیا اینو در یک سقوط ۳۰ درصدی، به سطح ۰.۰۰۰۰۵۷ دلاری رسیده بود.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از تریدینگ ویو، بسیاری از معامله گران تصمیم به رها کردن کشتی های در حال غرق شدن خود گرفته و در حال فروش توکن های خود می باشند.

پیش تر در تاریخ های ۱۹، ۱۱ و ۵ ام نوامبر، ارز شیبا اینو در تلاش برای باز پس گیری اوج قیمتی خود بود که موفق به انجام آن نشد. گفتنی ای در طی آن چند روز توکن های زیادی شاهد رشد ۴۰ درصدی بودند که البته به دلیل فشار قدرت خریداران بازار، به سرعت به سمت پایین سقوط کردند.

رشد بنیادىن شیبا زینو

با اینکه بسیاری از طرفداران این ارز از عملکرد هفته گذشته آن راضى نبوده اند، ولى به نظر مى رسد فاکتور هاى بنیادین مانند تعداد نگهدارندگان این ارز نسبت به نوسان قیمتى کوتاه مدت آن، تاثیر بسیار بیشترى بر آینده این ارز خواهد داشت.

طبق گزارش هاى جمع آورى شده از تاریخ بازار ارز دیجیتال، قیمت میم کوین هایى مانند دوج کوین در دراز مدت، تغییر چندانى نمى کند، ولى ارزهایى که پشتوانه و زمینه بنیادین قوى ترى دارند از جمله اتریوم و سولانا، به دلیل مصارف و کاربرد هاى روزانه، در دراز مدت رشد قیمتى بیشترى خواهند داشت.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *