ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
بازگشت نرخ شیبا اینو با تراکنش های نهنگ ها

قیمت شیبا اینو از پایین ترین سطح خود بازمی گردد. تراکنش های بزرگ روزانه شیبا ۲۶۱ درصد افزایش یافت.

بر اساس داده های IntoTheBlock، نهنگ های شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۲۶۱ درصدی در تراکنش های بزرگ به طور فزاینده ای فعال بوده اند. اوج تراکنش ‌های بزرگ اغلب با افزایش فعالیت بازیگران نهادی یا نهنگ‌ هایی که در حال خرید یا فروش هستند، همراه است.

طبق گفته IntoTheBlock، در این تراکنش ها بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار جابجا شده است. شیبا اینو ۲۵ درصد در نمودار روزانه خود با قیمت فعلی ۰.۰۰۰۰۱۷۴ دلار افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل WhaleStats از ۱۰۰ دارنده برتر Shiba Inu نشان دهنده افزایش ۵۰ درصدی آدرس‌های فعال SHIB است؛ زیرا نهنگ‌ های ارز دیجیتال میلیاردها شیبا اینو را در ساعات اخیر خریداری کردند. این کار منجر به افزایش گسترده تعداد تراکنش‌ های بزرگ و عملکرد مثبت قیمت شد. در ۲۴ ساعت گذشته، دو خرید بزرگ شیبا اینو توسط WhaleStats گزارش شده است.

در ساعات اخیر، نهنگ “BlueWhale0073 اتریوم در رتبه ۲۲۲ در WhaleStats قرار گرفت. این نهنگ  ۳۱۱,۸۱۶,۸۸۰,۸۵۵ SHIB به ارزش ۴,۸۰۱,۹۷۹ دلار خریداری کرد. پیش از این، ردیاب داده بلاک چین در مورد نهنگ Bombur گزارش داده بود که ۶۰,۶۰۶,۰۰۲,۹۳۸ SHIB به ارزش ۱,۰۰۴,۸۴۷ دلار به دارایی های خود اضافه کرد.

شیبا اینو نیز به لیست ۱۰ توکن برتر خریداری شده توسط نهنگ های برتر ETH بازگشته است.

اقدام قیمت شیبا

شیبا پس از نزول به ۰.۰۰۰۰۱۳۴۷ دلار در ۱۰ مه، بازگشتی را به ثبت رساند. شیبا اینو با حمایت قابل توجهی در سطح ۰.۰۰۰۰۱۳۴ دلار مواجه شد که با ورود RSI به شرایط فروش بیش از حد، افت را متوقف کرد.

این امداد در حالی اتفاق می ‌افتد که SHIB متحمل ضررهای قابل توجهی در روز قبل شد و تا ۲۰% کاهش یافت. با وجود سقوط اخیر، دارندگان شیبا اینو همچنان در حال افزایش هستند. طبق آمار WhaleStats، تعداد کل دارندگان SHIB در حال حاضر ۱،۱۴۶،۸۴۸ است.

منبع:u.today
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.