چگونه اجاق توکن سوزی شیبا اینو شعله ورتر شد؟!

۱۶ اسفند ۱۴۰۱
چگونه اجاق توکن سوزی شیبا اینو شعله ورتر شد؟!

با توجه به لغزش های عظیم قیمت ارزهای دیجیتال در سراسر جهان، صبح دوشنبه چندان برای دوستداران بازار کریپتو خوشایند نبود. میم کوین شیبا اینو نیز در میان ارزهای دیجیتال بازنده است، اما یک معیار رشد جبرانی دارد و آن هم نرخ توکن سوزی آن است.

بر اساس گزارشات Shibburn، نرخ توکن سوزی Shiba Inu در ۲۴ ساعت گذشته ۸۴۰.۴۹ درصد افزایش یافت. بر اساس گزارش CoinMarketCap، این نرخ همگام با قیمت توکن نیست. قیمت شیبا اینو طی روز اخیر ۱.۲۶ درصد کاهش یافت و به ۰.۰۰۰۰۱۱۰۶ دلار رسید. در هفته اخیر نیز بیش از ۱۳ درصد کاهش یافت.

جای تعجب نیست که نرخ توکن سوزی و حرکت قیمت نسبت به یکدیگر روندی معکوس داشته باشند. با این حال، این روند می تواند در کوتاه مدت دستاورد مهمی ایجاد کند.

ظاهراً افزایش نرخ توکن سوزی نشان ‌دهنده این است که تراکنش‌ های بیشتری در شبکه انجام می ‌شود و کارمزد های کافی ایجاد می ‌کند که در حال سوختن هستند. با تراکنش های رو به رشد، می توانیم نتیجه بگیریم که SHIB بیشتری در حال خریداری است. این نشان می دهد که ادامه این روند در آینده نزدیک می تواند جهت قیمت را تغییر دهد، همانطور که قبلاً دیده ایم.

افت شتاب بازار شیبا اینو

به نظر می رسد همه چیز به نفع شیبا اینو باشد تا بتواند شتاب قیمت خود را بالا ببرد. با این حال این ارز دیجیتال باید بتواند نیروی بیشتری یعنی بازار را شکست دهد.

در اینجا هم پای اثر بیت کوین همیشه در میان است. اگر بازار گسترده تر ارز دیجیتال تغییری در سرعت ثبت کند، احتمالا گاوهای شیبا اینو نیز سرعت خود را افزایش دهند.

علاوه بر این، طبق آمار میهن سیگنال، اکوسیستم Shiba Inu دارای اصول بنیادی دیگری است که می‌ توانند رشد توکن را تحریک کنند. به طور ویژه یکی از این موارد پروتکل لایه ۲ مورد انتظار یعنی شیباریوم است.

منبع:u.today
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • به nft ها امیدی نیست

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *