هر روز که می گذرد رهبر شیبا اینو اشتیاق جامعه را بیشتر می کند

۲۱ فروردین ۱۴۰۲
هر روز که می گذرد رهبر شیبا اینو اشتیاق جامعه را بیشتر می کند

از زمانی که رهبر شیبا اینو موقعیت مکانی توییتر خود را به “در آزمایشگاه” تغییر داد و به پیشرفت شیباریوم اشاره کرد، جامعه منتظر اخبار مهمی است.

شیباریوم یک راه حل لایه ۲ برای اکوسیستم شیبا است که هدف آن ارائه یک پلت فرم بلاک چین کم هزینه است.

اخیرا اسناد عمومی شیباریوم بتا منتشر شد. راه اندازی PUPPYNET در اوایل ماه مارس نشان می دهد که راه اندازی نسخه اصلی ممکن است نزدیک تر باشد.

طبق گزارشات U.Today، کوساما اخیراً یک جوک روز اول آوریل را منتشر کرد که در آن ادعا می کند “به شدت بر روی شبکه اصلی فشار می آورد.” این منجر به واکنش های متفاوتی از سوی جامعه شیبا اینو شد. در حالی که برخی از کاربران این شوخی را سرگرم‌ کننده‌ دانستند، برخی دیگر ناامید شدند و عدم علاقه خود را نسبت به این شوخی ابراز کردند.

شیباریوم، به عنوان یک راه حل لایه ۲، وعده ارائه یک جایگزین مقیاس پذیر و کم هزینه برای اکوسیستم شیبا را می دهد. این پلتفرم امکان ایجاد تراکنش های کارآمدتر و عملکرد بهتر قرارداد هوشمند را فراهم می کند.

انتشار اخیر اسناد عمومی شیباریوم بتا و پیشرفت‌ های در حال انجام در این پروژه تعهد قوی تیم شیب را نشان می دهد. این پیشرفت ها به منظور گسترش اکوسیستم و ارتقای قابلیت‌ های پلتفرم صورت می گیرد.

طبق اخبار میهن سیگنال، جامعه SHIB مشتاقانه منتظر به ‌روزرسانی‌ های بیشتر از Shytoshi Kusama و تیم توسعه Shiba Inu است.

پیشرفت در شیباریوم می‌ تواند تاثیر قابل‌ توجهی بر آینده پروژه شیبا اینو داشته باشد. به طور بالقوه پروژه لایه ۲ باعث پذیرش بیشتر و قدردانی بیشتر برای این ارز دیجیتال محبوب مبتنی بر میم می شود.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • *** تو سایتتون که اعداد رو نمیتونین درست بنویسین

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *