سودآوری شیبا اینو سرانجام به سطح دو رقمی بازگشت

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
سودآوری شیبا اینو سرانجام به سطح دو رقمی بازگشت

شیبا اینو، دوباره شاهد افزایش سودآوری بوده و پس از یک دوره عملکرد پایین، به سطح سود دهی ۱۰ درصدی صعود کرده است. به نقل از یوتودی، این افزایش برای دارندگان بلندمدت که تحت فشار عملکرد ضعیف دارایی قرار گرفته اند، دلگرم کننده است.

قیمت معاملاتی فعلی شیب یعنی ۰.۰۰۰۰۰۷۳ دلار ممکن است ناچیز به نظر برسد. با این حال این قیمت نشان دهنده یک پیشرفت قابل توجه برای میم کوینی است که به نظر می رسید در یک رکود گیر کرده است. در هر حال باید تأثیر فروش دارایی های دارندگان بلندمدت را هم در نظر گرفت که می تواند منجر به کاهش قیمت شود. علاوه بر این، شیبا اینو در مقایسه با بلاک چین های دیگر مانند سولانا یا اتریوم، حضور قابل توجهی در چشم انداز مالی غیرمتمرکز (DeFi)  ندارد.

منبع:u.today
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • در توضیح روش کار آنان: مبلغ دریافتی (مثلا ۳۲۰ دلار) به اضافه سود دوره یکماهه آن کمتر از ۰.۰۵ بیت کوین خواهد بود. زمان برداشت حداقل میزان مجاز برای برداشت ۰.۰۵ بیت کوین است پس قادر به برداشت نیستید. با آنها تماس می گیرید. از طریق ایمیل یا تیکیت . ابتدا می گویند باید در صف پرداخت قرار گیرید بعد از چند هفته انتظار باز تماس می گیرید. اما دیگر نه ایمیل و نه تیکت شما را پاسخ نمی دهند. تلفن آنها در تهران ۹۶۹۶۹۰ نیز فیک است.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *