آیا باید منتظر بازگشت شیبا اینو به مسیر رشد باشیم؟

۰۹ فروردین ۱۴۰۲
آیا باید منتظر بازگشت شیبا اینو به مسیر رشد باشیم؟

شیبا اینو با افزایش ۳.۷۶ درصدی به مسیر موفقیت خود بازگشته است. این میم کوین در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۷۸ دلار معامله می شود. با این حال شیب اخیراً مورد پسند عموم نیست، زیرا رشد آن در مقایسه با سایر رتبه برترهای ارز دیجیتال، نسبتاً خارج از مسیر بوده است.

هنگامی که به دقت به نمودار رشد شیب نگاه می شود، افزایش آن یا احیای مداوم قیمت میم کوین توسط نشانگرهای آن تقویت نشده است. با وجود کاهش ۹۹ درصدی نرخ توکن سوزی و کاهش ۳۹.۵۱ درصدی حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته، محرک رشد SHIB یک عامل خارجی و قوی است.

اولاً، شیبا اینو در حال استفاده از رالی پیشرفته تر در صنعت است و بیت کوین به تدریج زیان خود را با رشد ۱.۹۳ درصدی کاهش می‌ دهد. شیب احتمالاً بیشترین احساسات را در بین همتایان تحت اصول مرتبط با اکوسیستم خود دارد.

بسیاری از معامله‌ گران منتظر کسب بهترین فرصت‌ ها برای سرمایه گذاری و  استفاده طولانی‌ مدت از شیب هستند. زیرا اعتقاد بر این است که ظهور شیباریوم و تمایلات کاهش تورم آن باعث افزایش قیمت SHIB در بلندمدت می‌شود.

غلبه بر انتظارات جامعه شیبا اینو

درست مانند آربیتروم، یک توافق کلی وجود دارد که پروتکل ‌های جدید، به ‌ویژه شبکه ‌های لایه ۲ در اتریوم، به دلیل توانایی ‌شان در خلق ثروت، سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب می‌کنند.

این انتظار و بسیاری انتظارات دیگر برای SHIB وجود دارد.  حتی در مواقعی که نشانگرهای رشد وجود ندارند، این انتظارات بر رشد قیمت آن تأثیر می گذارند. با این حال، حفظ یا ناامیدی از این انتظارات، نگرانی بزرگی برای طرفداران اصلی SHIB است. مخصوصا با وجود رقابت فزاینده میان پروتکل‌های لایه ۲ در بلاک چین اتریوم، این نگرانی بیشتر است.

به نقل از یوتودی، برای اینکه شیبا اینو رقابتی بماند، باید به طور مداوم نوآوری کند. به نظر می رسد که توسعه دهندگان اصلی شیباریوم به آن متعهد هستند.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • .را قیمت این ارز مشخص نشده در مطلب تان ؟

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *