ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

آیا باید خود را برای کاهش ارزش ۷۰ درصدی شیبا اینو آماده کنیم؟

۱۸ فروردین ۱۴۰۲
آیا باید خود را برای کاهش ارزش 70 درصدی شیبا اینو آماده کنیم؟

شیب از زمانی که به بالاترین سطح قیمتی خود رسید، ارزش کل بلاک شده (TVL ) خود را به ۷۰ درصد کاهش داد. طبق اخبار شیبا اینو، بزرگترین استخر Shiba Inu، در Uniswap V3، در حال حاضر ۱.۸ میلیون دلار است. این میزان نسبت به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۱۰.۸ میلیون دلار کاهش قابل توجهی را نشان می دهد. در همین حال، درصد بازده سالانه APY استخر Shiba Inu در حال افزایش است.

به نقل از یوتودی، صرافی های غیرمتمرکز DEX  نقش مهمی در تامین نقدینگی برای دارایی های دیجیتال ایفا می کنند. به ویژه آنهایی که ممکن است در فهرست صرافی های متمرکز نباشند. هنگامی که سطح نقدینگی پایین باشد، مانند استخر فعلی SHIB-WETH در Uniswap V3، می تواند بر قیمت و فعالیت معاملاتی توکن تأثیر منفی بگذارد.

نقدینگی پایین منجر به افزایش نوسان قیمت می شود و ورود یا خروج از موقعیت ها را برای معامله گران و سرمایه گذاران چالش برانگیز می کند. علاوه بر این، ممکن است منجر به نرخ ‌های کاهش پیشنهادات خرید و فروش گسترده‌ تر شود. همچنین فعالان بازار را از معامله توکن منصرف کند.

علیرغم کاهش اخیر در TVL  شیبا اینو، افزایش APY در استخر SHIB ممکن است نور امیدی را برای سرمایه گذاران ایجاد کند. یک APY بالاتر می تواند نقدینگی بیشتری را جذب کند و به طور بالقوه نقدینگی استخر را در طول زمان بهبود بخشد.

با این حال، باید حتما به ریسک های مرتبط با تامین نقدینگی برای دارایی های بی ثباتی مانند شیبا اینو توجه شود. زیرا زیان دائم می تواند به طور قابل توجهی بر بازده تاثیر بگذارد، به خصوص اگر عملکرد قبلی SHIB را در نظر بگیریم.

راه حل برای شیبا اینو چیست؟

برای اینکه شیب بتواند جایگاه خود را بازیابد و بر چالش‌های نقدینگی فعلی خود غلبه کند، باید همگام با یک سری موارد حرکت کند. این موارد ممکن است شامل تحولات مثبت در اکوسیستم شیب، افزایش موارد پذیرش و حمایت بازار گسترده تر از ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم باشد. در زمان انتشار این مقاله توسط میهن سیگنال، قیمت شیبا اینو با ۰.۰۰۰۰۱ دلار معامله می شود و ۵.۸٪ از بالاترین قیمت خود را از دست می دهد.

 

 

منبع:u.today
39 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *