شیباریوم در آستانه پذیرش یک ویژگی مهم جدید

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
شیباریوم در آستانه پذیرش یک ویژگی مهم جدید

یکی از اعضای مهم ارتش شیبا اینو، با نام LucieSHIB@ در توییتر از خبر مهمی رونمایی کرد. او اعلام کرد که تیم شیباریوم بر روی قابلیت جدیدی کار می‌ کنند که به ابزار SHIB Layer-2 کمک زیادی می‌ کند.

این ویژگی جدید پل Shibarium نام دارد. وی بیان کرد که این پل در حال حاضر فقط تا حدودی قابل استفاده است. همچنین او تاکید کرد که این ویژگی در حال آزمایش و راه اندازی است. طبق گزارشات قبلی، قرار بر این بود که Shibarium با شبکه اتریوم سازگار شود. اسکرین شات ها عملکرد مبادله ETH و SHIB را نشان می دهد.

ارتش SHIB قول شیتوشی کوساما در مورد راه اندازی شیباریوم قبل از ماه می را زیر سوال می برد

به نقل از یوتودی، روز جمعه، در کانال تلگرام Shibarium، چند کاربر SHIB به شیتوشی کوساما مواردی را یادآوری کردند. آنها در مورد اظهارات قبلی وی در مورد انتشار شبکه اصلی شیباریوم قبل از ماه مه صحبت کردند.

در متن این پیام ها بیان شد که ماه آوریل تقریباً تمام شده است، بنابراین Shibarium  کی راه اندازی می شود؟ کوساما در پاسخ گفت که سخنان او خارج از متن اصلی بود و به همین دلیل او در مورد تاریخ خاصی برای انتشار شیباریوم صحبت نکرد.

سوالات مشابهی قبل از انتشار نسخه آزمایشی بتا شیباریوم مطرح بود. طبق اخبار شیبا اینو Puppynet در ۱۱ مارس راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون تحت آزمایش و آزمون و خطاست.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *