نسخه آزمایشی شیباریوم بلاخره فعال شد!

۲۰ اسفند ۱۴۰۱
نسخه آزمایشی شیباریوم بلاخره فعال شد!

شیتوشی کوساما، توسعه‌ دهنده اصلی شیبا اینو، اعلام کرد که نمونه آزمایشی عمومی شیباریوم اکنون راه اندازی شده است.

براساس اخبار شیبا اینو، در میان انتظارات زیاد کوساما اعلام کرد که نسخه آزمایشی Shibarium در حال حاضر فعال است. این توسعه ‌دهنده گفت: برای تسهیل فعالیت های یک جامعه بزرگ، جهانی و غیرمتمرکز، نیاز به یک شبکه لایه ۲ غیرمتمرکز وجود دارد. توسعه‌ دهنده با معرفی نسخه آزمایشی بتا گفت که نسخه اولیه پاپی نت یا  «Puppynet»شیباریوم نام دارد. به نقل از کوین گیب، این به ‌روزرسانی در زمانی ارائه می ‌شود که بازار ارزهای دیجیتال نگران اثرات پیرامون استیبل کوین USDC است که می ‌تواند منجر به کاهش بیشتر ارزش ۱ دلاری شود.

کوساما تکرار کرد که Shibarium به عنوان یک بلاک چین لایه ۲ طراحی شده که امکان ساخت برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را فراهم می کند. بلاک چین لایه ۲ همچنین امکان همکاری با مشاغل واقعی و پروژه های قدرتمند را فراهم می کند. شبکه شیباریوم یک راه حل کم هزینه برای توکن سوزی SHIB است. در آخرین هفته فوریه ۲۰۲۳، کوساما از پورتال Join Shibarium که یک سیستم ورودی برای Shibarium است، پرده برداری کرد.

پلتفرم بتا شیباریوم

رابط نسخه بتا دارای اطلاعاتی در مورد آمار شبکه، اطلاعات اعتبار سنجی و همچنین عملکرد سهامداری است. کوساما این خبر را در یک وبلاگ اعلام کرد:

خب، امروز ما تست بتای اولیه شبکه شیباریوم را که ما آن را PUPPYNET می نامیم آغاز می کنیم.

در همین حال، قیمت شیبا اینو هنوز نشانه ‌های واضحی از تاثیر اعلام این خبر نشان نداده است. طبق اخبار میهن سیگنال، این احتمالاً به دلیل نوسانات موجود در بازار در بحبوحه کاهش ارزش USDC پس از فروپاشی بانک سیلیکون ولی است.

منبع:کوین گیپ
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *