ورود
ویژگی های سیگنال خرید

دریافت سیگنال خرید یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری مالی است که موفقیت یا عدم موفقیت شما به اعتبار سیگنال‌های دریافتی بر می گردد و بسیار حائز اهمیت است که تشخیص دهید یک سیگنال خوب چه ویژگی هایی دارد؟

شما باید در ابتدا از گذشته شرکت یا شخصی که از آن سیگنال دریافت می کنید تا حد زیادی آگاهی داشته باشید.
بعضاً افرادی تعداد زیادی سیگنال ارائه می‌دهند و در آخر اگر هر کدام که به سودآوری رسید ، آن را به سرمایه گذاران و عموم معرفی می کنند.
قطعا شکی دراین وجود ندارد که ضرر جزئی در معاملات است اما نکته قابل‌ تأمل برآیند میانگین معاملات سود دِه نسبت به برآیند میانگین معاملات ضرر دِه است.

یک سیگنال خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک سیگنال خوب باید دارای ویژگی‌هایی باشد که آن ها عبارتند از:

قیمت خرید مشخص داشته باشد!

قیمت خرید مشخص داشته باشد!

قیمت خرید مشخص داشته باشد!

ممکن است سهمی در قیمتی اعلام خرید شود؛ اما با توجه به وضعیت خوب سهم قیمت آن بالاتر رود. نکته ای که باید مورد توجه قرار داد این است که قیمت اولیه آن سهم معتبر بوده و قیمت بالا رفته آن از اعتبار بسیار کمتری برخوردار است.

زمان مشخص داشته باشد!

زمان مشخص داشته باشد!

زمان مشخص داشته باشد!

هر سیگنال خرید اعلام شده صرفاً در زمان مشخص اعتبار دارد چه‌بسا ممکن در زمان خرید شما بعد از چند روز از تاریخ اعلام، سیگنال فروش با سود یا با ضرر سهم اعلام شود.

حد ضرر و حد سود مناسبی داشته باشد!

حد ضرر و حد سود مناسبی داشته باشد!

حد ضرر و حد سود مناسبی داشته باشد!

مطلب بسیار مهمی که بسیار جای بحث دارد این است که هر سیگنال خرید ، غیر از دارا بودن حد ضرر، باید دارای حد سود هم باشد. بعضاً مشاهده می‌شود که سرمایه‌گذارانی با استفاده از سیگنال خرید و سرمایه گذاری توسط شرکت‌ها یا اشخاص دیگر یا کانال‌های تلگرامی ، سرمایه گذاری می‌نمایند اما سیگنال دهنده هیچ اطلاعی در مورد حدود آن نمی‌دهد.

نسبت ریسک به بازدهی مناسب داشته باشد!

نسبت ریسک به بازدهی مناسب داشته باشد!

نسبت ریسک به بازدهی مناسب داشته باشد!

در یک سیگنال خوب باید برآیند معاملات ضرر دِه نسبت به برآیند معاملات سود دِه، حداقل یک‌سوم باشد و اگر این نسبت کمتر از یک‌ سوم باشد باید اطمینان داشته باشید که از هر استراتژی‌ در بازار استفاده نمایید متضرر خواهید شد.

کشنده‌ترین سیگنال خرید سهام

اهمیت حدود قیمت فروش اگر بیشتر از حد ضرر نباشد کمتر نیست؛ زیرا در سرمایه گذاری قیمت فروش است که میزان سود کسب‌ شده شما را مشخص می‌کند.

نکته بسیار مهم

اطلاع داشته باشید که سرمایه‌گذاری مالی زمانی مفهوم می‌دهد که شما پرتقوی داشته باشید.
زیرا ممکن است یک سرمایه گذاری طی مدتی بازدهی منفی داشته باشد. لذا توجه داشته باشید که سیگنالی که به شما اعلام می‌شود از داخل یک پرتفوی مشخص باشد.

نکته‌ای که در مورد پرتفوی باید رعایت کرد این است که پرتفوی شما باید ثابت باشد؛ زیرا سرمایه گذاری ممکن است طی مدتی بازدهی منفی داشته باشد و در بلند مدت به سود برسد.

هشدار تیم میهن سیگنال

چنانچه سیگنالی بدون ویژگی های یاد شده در این مقاله از سوی شرکت یا شخص یا کانال تلگرامی وجود داشته باشد در پی آن انگیزه ای جز خالی کردن جیب شما و پر کردن جیب خودشان ندارند و باید دقت زیاد شود.

پس نتیجه می‌گیریم که با رعایت نکات بالا شما شما میتوانید با موفقیت ترید کنید و از سود کسب شده لذت ببرید !

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *