ورود
پیشنهاد ایجاد بریج اتریوم به دوج توسط هم بنیانگذار دوج کوین

بیلی مارکس هم بنیانگذار دوج کوین گفته است یک بریج اتریوم به شبکه دوج می تواند اکوسیستم دوج کوین را بهبود دهد. مارکس همچنین گفته بازار توکن های غیرمثلی (NFT) هم می تواند به دوج کوین کمک کند.

ارز دیجیتال دوج کوین در ۱۲ ماه اخیر ۷۵۰۰ درصد رشد داشته و در ۸ می ۲۰۲۱ به قله ۰.۷۳ دلار دست یافته است. با این حال پس از ثبت قله تاریخی، قیمت دوج ۷۲ درصد افت پیدا کرده و در یک ماه اخیر نیز کاهش ۲۵.۴ درصدی قیمت را تجربه کرده است.

با اینکه جکسون پالمر هم بنیانگذار دوج کوین، از دنیای کریپتو انتقاد کرده و گفته این عرضه توسط کارتل های قدرتمند اداره می شود، بیلی مارکس نظر مثبتی درباره دنیای ارز دیجیتال دارد.

مارکس توئیتی با این مضمون منتشر کرده که با استفاده از دو چیز می توان بر شبکه این میم کوین  تاثیر مثبت گذاشت. او این دو چیز را تکمیل بریج دوج- اتریوم و پلتفرم NFT بیان کرده و معتقد است با این کار می توان از توکن دوج-اتر برای خرید NFT هایی استفاده کرد که بیشترین معاملاتشان از طریق ارز دیجیتال انجام می شود.

این ایده مارکس پس از پیشنهاد ویتالیک بوترین در هفته اول سپتامبر مطرح شده است. هم بنیانگذار اتریوم گفته بود امیدوارم دوج به زودی به مکانیسم اثبات سهام با استفاده از کد اتریوم تغییر کند.

منبع:news.bitcoin.com
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *