ورود
ارز ترا از شیبا اینو پیشی گرفت

ارز Terra luna، با رشد ۶۰ درصدی اخیر خود از ارز شیبا اینو که به تازگی اوج قیمتی جدید خود را ثبت کرده بود، پیشی گرفت.

LUNA، توکن بومی که به روی شبکه بلاک چینی Tera، ساخته شده است توانست صبح روز گذشته اوج قیمتی خود را با رسیدن به سطح ۶۴/۸۷ دلاری، بشکند.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از CoinMarketCap، این ارز دیجیتال در طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۴ درصد رشد قیمتی داشته است؛ به دلیل همین پیشرفت چشمگیر یک شبه، ارزش کل بازا ارز لونا، برابر با ۲۵ میلیون دلار شد.

به گفته مایکل نووگراتز (Michael Novogratz) مدیرعامل گلکسی دیجیتال و یکی از بنیانگذاران گلکسی دیجیتال ال پی (Galaxy Digital LP)، ارزش این ارز هم اکنون از ارز محبوب و جناجالی شیبا اینو هم فراتر رفته و این دو ارز با قرار داشتن در جایگاه های ۱۲ام و۱۳ام  در حال رقابت بایکدیگر می باشند.

ترا (Terra) شامل یک مجموعه استیبل کوین غیرمتمرکز است که می‌تواند زنجیره تأمین را به منظور تثبیت قیمت خود، گسترش داده یا محدود کند. ترا از نظر ساختار و تکنولوژی از پول فیات برتر است، چون تحت پشتوانه غیرمتمرکز عمل می‌کند و خطر رخ دادن اشتباهات را از بین می‌برد. ارز دیجیتال ترا در ایجاد یک سیستم مالی غیرمتمرکز مشارکت می‌کند و تضمین می‌کند که رشد اقتصادی به صورت عادلانه و از طریق یک مکانیزم اجماع دموکراتیک، به جای یک سیستم سیاسی متشکل از نمایندگان منتخب، توزیع می‌شود.

پلتفرم ترا و ارز دیجیتال لونا با هدف کاهش تمرکز در بازار ارزهای دیجیتال طراحی شده است. پلتفرم تراب، برخلاف پروتکل‌های معمول و سنتی بلاک چین قصد کاهش رقابت و ایجاد ثبات در بازار با استفاده از الگوریتم‌های استیبل کوین را دارد.

این ارز دیجیتال با استفاده از استیبل کوین‌ها سعی دارد تا رشد اقتصادی را عادلانه تر کند و به جای استفاده از یک سیستم سیاسی ثابت که از نمایندگان منتخب دولت‌ها تشکیل شده است، از یک سیستم اجماع دموکراتیک و غیر متمرکز استفاده می‌کند.

گفتنی است رشد قیمتى ارز لونا تحت تاثیر رشد استیبل کوین (Terra(UST مى باشد.

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *