ورود
افزایش قیمت 775 درصدی TFUEL پروژه تتا در 5 هفته

قیمت Theta Fuel از ابتدای فوریه یک رالی سه رقمی را تجربه کرده است. این نشان می دهد این توکن گس نقشی مهم در اکوسیستم در حال گسترش سریع تتا ایفا می کند.

پروژه تتا همراه با بسیاری از آلت کوین های دیگر موج صعودی افزایش قیمت تا قله های جدید تاریخی را تجربه کرده است.

با اینکه بسیاری از توکن های شبکه تتا توجه زیادی را به خود جلب کرده اند توکن گس این پروتکل به نام TFUEL همراه با تتا افزایش قیمت داشته است. دلیل این افزایش قیمت هم پی بردن سرمایه گذاران ارز دیجیتال به اهمیت نقش آن در این شبکه بوده است.

به گزارش میهن سیگنال، طبق داده های تریدینگ ویو قیمت TFUEL در ۵ هفته اخیر ۷۷۵ درصد افزایش یافته است. قیمت این توکن از ۰.۰۲۶ دلار در اول فوریه به رکورد تاریخی ۰.۲۲ دلار در دهم مارس رسیده است. پس از آن، این شبکه در ساعت ۱۲ ظهر یک هاردفورک را تجربه کرده است.

توکن Theta Fuel هنگام شروع به کار مین نت تتا در سال ۲۰۱۹ ایجاد شد. هدف از طراحی آن این بود که نقش توکن عملیاتی در این پروتکل را ایفا کند و تامین انرژی عملیات زنجیره ای مانند ارسال پرداخت ها و گسترش قراردادهای هوشمند را انجام دهد.

تفاوت بین تتا و توکن های دوگانه دیگر در این است که دارندگان تتا که آن را در فرایند استیکینگ سرمایه گذاری می کنند و به عنوان نودهای نگهبان به امنیت شبکه کمک می کنند به عنوان پاداش TFUEL دریافت می کنند. 

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *