ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
ویژگی جدید به USDC اجازه می دهد تا از اتریوم به کاردانو مهاجرت کند

یو اس دی سی از اتریوم اکنون می تواند از طریق پل Iagon به کاردانو جریان یابد. این ساختار به گونه ای است که توکن های موجود در بلاک چین های مختلف (اتریوم و کاردانو) بتوانند با هم تعامل داشته باشند. Iagon Token Bridge اخیراً در نسخه بتا راه اندازی شده است. این یک مبدل توکن است که برای باز کردن و بسته بندی توکن های دارایی اصلی در بلاک چین های اتریوم و کاردانو طراحی شده است. اگرچه پشتیبانی از دیگر توکن‌ های ERC-20 ممکن است بعدا اضافه شود، اما این پل در حال حاضر از USDC پشتیبانی می‌کند.

بلاک چین کاردانو ممکن است شاهد هجوم برنامه های وام دهی باشد

انتظارات برای رویداد ترکیبی هارد فورک ادامه دارد، و جامعه گمانه زنی می کند که Vasil ممکن است به هجوم برنامه های وام دهی در بلاک چین کاردانو کمک کند.

در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴۳,۴۵۳ پرداخت در Cardano انجام شده است. پرداخت ها مربوط به تراکنش های روی بلاک چین های سبک حساب است.

کاردانو ۳۴۳۴۵۳ پرداخت را در ۲۴ ساعت ثبت کرده است. در این زمینه، پرداخت ‌ها تراکنش‌ هایی هستند که روی بلاک ‌چین‌ های حساب کاربری مانند اتریوم انجام می ‌شوند. با این رقم، PPS موثر (پرداخت در هر ثانیه) ۳.۹۶ در ظرفیت بلوک موثر ۸۰٪ به دست می آید. طبق گزارش IOHK، به‌روزرسانی فیوچرز Vasil چهار CIP مختلف را معرفی می‌کند: CIP-31 (ورودی‌های مرجع)، CIP-32 (مقصدهای درون خطی)، CIP-33 (اسکریپت‌های مرجع) و CIP-40 (خروجی‌های وثیقه).

Cardano Blockchain Insights در توضیح اینکه چگونه هارد فورک Vasil ممکن است به هجوم برنامه ‌های وام دهی کمک کند، نوشت: «پس از هارد فورک Vasil، اگر توسعه ‌دهندگان dApp شروع به استفاده از CIP-33 و تراکنش ‌های دسته‌ ای کاربران کنند، می‌توانیم حداقل انتظار داشته باشیم x10 از این مقدار تقریباً ۴۰ PPS است. این باید به طیف وسیعی از برنامه‌ ها (مانند وام دادن به dApps) اجازه دهد تا در نهایت فعال شوند.»

به طور کلی، هدف اسکریپت های مرجع (CIP-33) کاهش هزینه های تراکنش است. در حال حاضر، اسکریپت های جدید باید در هر تراکنش گنجانده شود. اسکریپت ها را می توان با استفاده از اسکریپت های مرجع، که آنها را به زنجیره هل می دهد، تعامل کرد. در نتیجه، تعامل قراردادهای هوشمند به حداقل کاهش می یابد.

Vasil Hard Fork آینده ممکن است در اوایل ژوئن در شبکه آزمایشی عمومی در دسترس باشد، و راه اندازی آن برای ۲۹ ژوئن در نظر گرفته شده است. ADA در زمان انتشار این مقاله توسط میهن سیگنال ۰.۴۶ دلار معامله شد.

منبع:u.today
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.