با این ابزار می توانید کاردانو را در ۵۰ استخر به اشتراک بگذارید

۰۷ خرداد ۱۴۰۲
با این ابزار می توانید کاردانو را در 50 استخر به اشتراک بگذارید

به زودی با تعادل مجدد به زودی سهام چند استخر در دسترس علاقمندان کاردانو قرار خواهد گرفت. از کاربران پروتکل آتریوم دعوت می شود تا از طریق قراردادهای هوشمند، ADA را بلوکه کنند و از ایجاد تعادل مجدد بین موفق ترین استخرها لذت ببرند.

طبق بیانیه رسمی تیم آزمایشگاه آتریوم، ابزاری برای شرط بندی غیرمتمرکز ADA در چندین استخر قرار است در سال ۲۰۲۳ منتشر شود. با استفاده از این ابزار، علاقه مندان به Cardano  می توانند ADA خود را به تعداد زیادی از استخرها به طور یکپارچه واگذار کنند.

طراحی فنی این ابزار توسط Mlabs، یک متخصص پیشرفته در Haskell and Rust است، نوشته شده است. مشتریان آزمایشگاه آتریوم همچنین می‌ توانند مجموعه استخرهای ADA خود را برای تعادل مجدد بهتر راه‌اندازی کنند.

چه مزایایی شامل حال سرمایه گذاران کاردانو می شود؟

به طور کلی، تفویض ADA به چند استخر با دو عامل جذاب تر به نظر می رسد: تنوع و پاداش بیشتر. از طریق تنوع، سهامداران ADA دیگر لازم نیست اندازه سهام یا سرمایه گذاری خود در استخرهایی که به اعتبارسنجی بلوک کمک نمی کنند، خرج کنند.

از نظر پاداش، توسعه ‌دهندگان آتریوم پاداش‌هایی را در توکن‌های بومی پروتکل همراه با جوایز «معمولی» ADA ارائه می ‌کنند. مبتکران مجموعه‌ استخر های سفارشی نیز می ‌توانند با توکن‌ های جدید علاوه بر ADA، نمایندگان خود را تشویق کنند.

اولین مکانیسم استیکینگ این پلتفرم، Diffusion نام خواهد داشت، انتظار می‌ رود که به زودی امسال به عرضه برسد.

مزایای متقابل استخرها و نمایندگان

زیرساخت تعادل مجدد آتریوم با یک استخر نقدینگی (LP) و یک DEX همراه خواهد بود. این موارد به کاربران امکان می دهد که هم توکن های کاردانو و هم پاداش های آتریوم را به طور یکپارچه مبادله کنند.

به نقل از یوتودی، به لطف مکانیزم‌ های قراردادهای هوشمند، آتریوم در هر دوره، سپرده‌های ADA را در قرارداد هوشمند متعادل می‌ کند. به این ترتیب اطمینان حاصل می شود که هیچ استخری اشباع نشده و ADA به کارآمدترین روش توزیع می‌شود.

استیکینگ بسکت بعدی آتریوم Karma است که با استخرهای خیریه، کار می کند. اینها استخرهای کوچکی هستند که سابقه خوبی در سود بردن از کاردانو (ADA) و به طور کلی بخش Web3 دارند.

در بیانیه معرفی آمده است که اپراتورهای موجود در استخر نیز می توانند محصولات خود را به اکوسیستم آتریوم متصل کنند.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *