ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

سویینی می‌ گوید فورت نایت یک کلاهبرداری است!

۱۹ خرداد ۱۴۰۱
سویینی می‌ گوید فورت نایت یک کلاهبرداری است!

تیم سوئینی، مدیر عامل Epic Games می‌گوید ارز دیجیتال تازه معرفی شده به نام فورت نایت یک «کلاهبرداری» است. او هشدار داد که این شرکت در حال آماده‌ سازی اقدام قانونی برای بستن آن است. با این حال، سازندگان Fortnite Token آن را به‌ عنوان پروژه ‌ای ساخته ‌شده توسط طرفداران توصیف کرده‌ا ند که هیچ مالک یا ساختار شرکتی مشخصی در پشت آن وجود ندارد.

Fortnite Token برای اولین بار در پایان سال ۲۰۲۱ ظاهر شد. هیچ اشتباهی در تلاش آن برای گره زدن به نبرد رویال بزرگ Epic وجود نداشت.

علی‌رغم آن «اف» بزرگ و درخشان، توکن فورت نایت تا امروز حضور نسبتاً کم ‌رنگی داشت. زمانی که تیم سوینی، مدیر عامل Epic Games ظاهراً در ۲۹ مه دعوت‌نامه‌ای را دریافت کرد با این مضمون که: «شروع به ساخت آثار NFT خود در سایت nftoken و فروش در OpenSea کنید». او به صراحت پاسخ داد: «این یک کلاهبرداری است».

مالک این کریپتو پاسخ داد:

Fortnite Token یک پروژه رمزنگاری کلاهبرداری نیست. در عوض، این یک پروژه ارز دیجیتال با راه اندازی منصفانه، جامعه محور است. این ارز دیجیتال توسط طرفداران بازی Fortnite شکل گرفته است. هیچ مالک یا ساختار شرکت خاصی نیست.

سوئینی او پاسخ داد:

«هرچند علائم تجاری و حق چاپ اینگونه کار نمی کنند. “شما نمی توانید از نام و تصاویر Fortnite بدون اجازه برای بازاریابی یک محصول نامرتبط استفاده کنید.»

اشاره به بخش حقوقی اپیک

مدت کوتاهی پس از آن، سوئینی به شبح بخش حقوقی Epic اشاره کرد. او این ادعا را تکرار کرد که فورت نایت یک کلاهبرداری است و اضافه کرد که “وکلای Epic در حال پیگیری آن هستند.

با این حال، این پایان کار نبود. سوینی توییت ‌های Fortnite Token را بررسی کرد و به کمتر از ۹ مورد از آن‌ها با تغییراتی در جمله “این یک کلاهبرداری است” پاسخ داد. با این حال، در حالی که سوئینی آشکارا دیدگاه بسیار ضعیفی از Fortnite Token دارد، به نظر می رسد که اشتیاق او برای ارزهای دیجیتال به طور کلی کاهش نیافته است.

او در توییتی نوشت:

«وقتی فناوری جدید ظهور می‌ کند، برخی از آن به خوبی استفاده می ‌کنند و برخی دیگر از آن استفاده بدی می‌کنند. ممنوعیت کل حوزه فناوری به چنین دلیلی بسیار کوته بینانه خواهد بود.»

او در اکتبر ۲۰۲۱ اذعان داشت که اگرچه اپیک از ارزهای دیجیتال در بازی‌های خود استفاده نمی ‌کند، اما از بازی‌هایی که از فناوری بلاک چین استفاده می‌کنند استقبال می‌ کند.

منبع:pcgamer
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *