صرافی توبیت جایگزین صرافی بینگ ایکس معرفی شد

۲۱ تیر ۱۴۰۳
صرافی توبیت جایگزین صرافی بینگ ایکس معرفی شد

صرافی بینگ ایکس در سال ۲۰۱۸ فعالیت خود را آغاز کرد و بعد از سال ۲۰۲۲، با اجباری‌شدن احراز هویت در کوکوین، توجه بسیاری از تریدرهای ایرانی را جلب کرد. علاوه بر آن، خدمات ویژه صرافی BingX مانند کپی تریدینگ، ربات تریدر، سرویس سرمایه‌گذاری و … باعث شد تا در مقایسه با بسیاری دیگر از رقبای خود، بین ایرانی‌ها دست برتر را داشته باشد.

به‌تازگی، برخی از معامله‌گران ایرانی ایمیل مهمی از صرافی بینگ ایکس دریافت کرده‌اند. در این پیام، از کاربران خواسته شده است تا برای تکمیل احراز هویت اقدام کنند. درحالی‌که پیش‌تر، صرافی BingX احراز هویت را برای معامله‌گران ایرانی غیرممکن اعلام کرده بود. بررسی‌های دقیق‌تر نشان می‌دهد که فعلا بینگ ایکس تصمیم گرفته است تا از پاییز ۱۴۰۳، به کاربران جدید اجازه ثبت نام بدون احراز هویت ندهد.

در عین حال، بسیاری از تریدرهای ایرانی هم که احساس خطر کرده‌اند، به‌دنبال جایگزین بینگ ایکس هستند. صرافی توبیت (Toobit) از بهترین گزینه‌های پیش روی تریدرهای ایرانی است. کسانی که تجربه کار کردن با بینگ ایکس را دارند، بعد از ورود به صرافی Toobit، متوجه شباهت زیاد بین آن‌ها می‌شوند. اگر کنجکاوید که چرا توبیت بهترین جایگزین BingX است، این مطلب را تا پایان دنبال کنید.

چرا صرافی Toobit بهترین جایگزین بینگ ایکس است؟

حتماً این سوال را مطرح می‌کنید که چرا صرافی توبیت بهترین جایگزین BingX است؟ توبیت در اکتبر سال ۲۰۲۲، فعالیت خود را آغاز کرد. این صرافی متمرکز هم مانند بینگ ایکس، در مسیر تبدیل‌شدن به‌ پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال جهانی قرار دارد. دلایل زیر نشان می‌دهند که چرا می‌توانید بعد از بینگ ایکس، صرافی Toobit را انتخاب کنید.

صرافی توبیت جایگزین صرافی بینگ ایکس معرفی شد

۱. امکان فعالیت بدون نیاز به احراز هویت

توبیت بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت برای ایرانیان است. می‌توانید به‌راحتی، با استفاده از ایمیل، در این صرافی ثبت نام کنید. سپس بدون نیاز به احراز هویت، از تمام خدمات آن بهره‌مند شوید. ناگفته نماند که صرافی Toobit در حال حاضر، با مدارک ایرانی، اجازه احراز هویت را می‌دهد. برای ورود به صرافی توبیت هم نیازی نیست آی پی ایرانی را تغییر دهید.

۲. قرارگرفتن در شمار صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال

سایت کوین مارکت کپ، به‌طور دائمی صدها صرافی ارز دیجیتال را ارزیابی می‌کند. رتبه‌بندی صرافی‌های ارز دیجیتال در کوین مارکت کپ، از بهترین مراجع برای ارزیابی اعتبار پلتفرم‌های مختلف است. در تیرماه ۱۴۰۳، صرافی توبیت در جایگاه چهل‌ویکم معاملات اسپات کوین مارکت کپ قرار دارد. همچنین، رتبه ۲۱ در معاملات فیوچرز را به‌ خود اختصاص داده است. قرارگرفتن در جمع سی صرافی برتر بازار کریپتو، به‌ معنی آن است که Toobit گزینه قابل اعتمادی به‌ شمار می‌رود.

۳. حجم معاملات زیاد

نقدشوندگی دارایی‌ها یکی از عوامل کلیدی در انتخاب صرافی ارز دیجیتال است. باید آسوده‌خاطر باشید که در هر ساعت از شبانه‌روز، امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در یک صرافی دارید. بررسی‌های انجام‌گرفته نشان می‌دهد که توبیت از نظر حجم معاملات، در جمع بیست صرافی برتر بازار قرار دارد.

در حال حاضر، ۱۲۵ ارز دیجیتال در فهرست معاملات توبیت قرار دارند. حجم معاملات اسپات توبیت در جولای ۲۰۲۴، برابر ۱/۱۷ میلیارد دلار است. این عدد برای معاملات فیوچرز به ۱۴/۴ میلیارد دلار می‌رسد. جالب است بدانید که در حال حاضر، حجم معاملات توبیت از بینگ ایکس بیشتر است.

صرافی توبیت جایگزین صرافی بینگ ایکس معرفی شد

۴. امکانات و خدمات مشابه بینگ ایکس

بسیاری از تریدرهای ایرانی در ماه‌های گذشته به بینگ ایکس عادت کرده‌اند. رابط کاربری ساده در کنار خدمات و امکانات پیشرفته، موجب محبوبیت بینگ ایکس شده است. خوشبختانه، صرافی Toobit هم شرایط تقریباً مشابه با بینگ ایکس دارد. رابط کاربری سایت و اپلیکیشن موبایل توبیت بسیار ساده طراحی شده است. علاوه بر آن، توبیت هم سرویس کپی تریدینگ و ربات معامله‌گر را در اختیار کاربران خود قرار داده است. به‌ همین دلیل، می‌توانید با خاطری آسوده، توبیت را به‌عنوان جایگزین BingX انتخاب کنید.

۵. پشتیبانی فارسی

پشتیبانی یکی از عوامل مهم در کیفیت خدمات هر صرافی است. کاربران باید بتوانند در هر ساعت از شبانه‌روز، با پشتیبانی صرافی ارتباط بگیرند و پاسخ سؤالات خود را دریافت کنند. نکته مهم این است که الزاماً همه تریدرهای ایرانی به زبان انگلیسی مسلط نیستند. به‌ همین دلیل، به پشتیبانی فارسی نیاز دارند. صرافی توبیت در حال حاضر خدمات چت آنلاین خود را به زبان فارسی ارائه می‌کند. علاوه بر آن، می‌توانید در گروه تلگرام فارسی این صرافی هم سؤالات خود را مطرح کنید.

۶. کارمزد معاملات رقابتی

صرافی توبیت کارمزد معاملات کمتری در مقایسه با بسیاری دیگر از صرافی‌های خارجی دریافت می‌کند. حداکثر مقدار کارمزد صرافی توبیت برای معاملات اسپات، ۰/۲ درصد است. با افزایش سطح کاربری، میزان کارمزد صرافی توبیت کاهش پیدا می‌کند.

سطح کاربری کارمزد میکر (درصد) کارمزد تیکر (درصد)
LV 0 ۰/۲ ۰/۲
LV 1 ۰/۱۵ ۰/۱۵
LV 2 ۰/۱ ۰/۱۵
LV 3 ۰/۰۹ ۰/۱۲
LV 4 ۰/۰۷ ۰/۰۹
LV 5 ۰/۰۵ ۰/۰۷
LV 6 ۰/۰۰۸ ۰/۰۵

حداکثر مقدار کارمزد صرافی توبیت برای معاملات فیوچرز برای میکر و تیکر، به‌ترتیب ۰/۰۴ و ۰/۰۶ درصد است. با افزایش سطح کاربری، میزان کارمزد صرافی توبیت کاهش پیدا می‌کند.

سطح کاربری کارمزد میکر (درصد) کارمزد تیکر (درصد)
LV 0 ۰/۰۴ ۰/۰۶
LV 1 ۰/۰۲ ۰/۰۵
LV 2 ۰/۰۱۴ ۰/۰۴
LV 3 ۰/۰۱۲ ۰/۰۳۷۵
LV 4 ۰/۰۱ ۰/۰۳۵
LV 5 ۰/۰۰۸ ۰/۰۳۱۵
LV 6 ۰/۰۰۶ ۰/۰۳

شما می‌توانید با افزایش موجودی حساب کاربری، حجم معاملات اسپات و فیوچرز سطح اکانت خود را ارتقا دهید و کارمزد کمتری بپردازید.

۷. خدمات واریز و برداشت سریع

سرعت اجرای سفارش‌های واریز و برداشت در یک صرافی، حائز اهمیت است. صرافی Toobit خدمات واریز و برداشت را به‌ بهترین شکل ممکن ارائه می‌کند. در هر سفارش برداشت، می‌توانید حداکثر دو بیت کوین از حساب کاربری خود برداشت کنید. سقف برداشت روزانه برای اکانت‌های بدون احراز هویت در توبیت، پنج بیت کوین است.

۸. امنیت مطلوب

سایت cer.live مرجع اصلی ارزیابی امنیت صرافی‌های ارز دیجیتال است. این سایت امتیاز ۸۲ از ۱۰۰ را به صرافی توبیت اعطا کرده که نشان‌دهنده امنیت مطلوب آن است. ضمن اینکه تاکنون، هیچ‌گونه گزارشی از نقص ایمنی در صرافی توبیت منتشر نشده است.

کلام پایانی

آنچه باید درباره صرافی توبیت به‌عنوان بهترین جایگزین بینگ ایکس بدانید، بررسی کردیم. همین امروز دست به‌ کار شوید و در صرافی Toobit برای خود حساب کاربری ایجاد کنید. به‌ این ترتیب، حتی در صورت توقف همکاری بینگ ایکس با ایرانیان، می‌توانید معاملات رمزارزها را در توبیت دنبال کنید.

4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *