افت ذخایر اتر در صرافی‌ها: یک نشانه به شدت صعودی

نهنگ‌های برتر در بلاک‌چین اتریوم به جمع‌کردن مقادیر بیشتری اتریوم ادامه داده‌اند. با افزایش قیمت دومین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، این نهنگ‌ها با جمع‌آوری اتر، دارایی‌هایشان را به بیشترین میزان در پنج سال اخیر رسانده‌اند.

به گزارش میهن سیگنال، طبق داده‌های سانتیمنت، بزرگ‌ترین کیف پول‌های اتریوم که به صرافی‌ها تعلق ندارند اکنون ۲۱.۳ میلیون اتریوم به ارزش حدوداً ۴۸.۶ میلیارد دلار در اختیار دارند.

همچنین داده‌ها نشان می‌دهد بزرگ‌ترین کیف پول‌های صرافی‌ها اکنون تنها ۴.۶۶ میلیون اتر به ارزش حدوداً ۱۰.۷ میلیارد دلار در اختیار دارند. این پایین‌ترین میزان ذخایر آنها از زمان آغاز کار این ارز دیجیتال است.

به گفته برخی تحلیل گران، پایین آمدن ذخایر اتر در صرافی‌ها یک نشانه صعودی است زیرا فشار فروش بالا نمی‌رود و با افزایش تقاضا، به دلیل نبود عرضه کافی در صرافی‌ها، قیمت به‌خوبی افزایش می‌یابد.

اتریوم که اکنون در محدوده نزدیک به ۲۳۰۰ دلار معامله می‌شود طبق پیش‌بینی برخی تحلیل گران با نشانه‌های مثبتی که از خود بروز داده می‌تواند عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته باشد. این کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند قیمت اتر در سال جاری بیش از ۱۵۰ درصد و تا ۴۵۹۶ دلار افزایش یابد. در این صورت با ادامه عملکرد خوب خود، اتر می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به قیمت ۱۷۸۱۰ دلار هم دست یابد.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *