رالی توکن سوزی شیبا اینو و خرید میلیاردی یک نهنگ

۱۱ فروردین ۱۴۰۲
رالی توکن سوزی شیبا اینو و خرید میلیاردی یک نهنگ

یک نهنگ برتر روز جمعه میلیاردها توکن شیب خریداری کرد. این حرکت در بحبوحه افزایش شدید نرخ توکن سوزی روزانه توکن ‌های SHIB پس از انتشار شیباریوم با نام PuppyNet انجام شد.

WhaleStats در توییتی در ۳۱ مارس گزارش داد که یک نهنگ ETH 99,297,904,247  شیب به ارزش ۱.۰۵ میلیون دلار خریداری کرد. این نهنگ در WhaleStats در رتبه ۲۵۴ قرار دارد. بیشترین دارایی هایش شامل Compound، AAVE، Chainlink، Shiba Inu، MATIC و Sanin Inu است.

گزارشات اتراسکن نشان می‌ دهد که نهنگ دارای ۶۵،۸۲۹،۸۶۲،۱۵۴ توکن شیبا اینو است. این دومین هلدینگ بزرگ ارز دیجیتال نهنگ ها پس از هلدینگ دارایی های اتریوم ۱۰۱۵۹ به ارزش بیش از ۱۸ میلیون دلار است. این نهنگ همچنین ۹۸۵۵۹۳ توکن MATIC به ارزش ۱.۰۸ میلیون دلار خریداری کرد.

پس از انتشار شیباریوم در این ماه، نهنگ ها به خرید توکن های SHIB در مقادیر زیادی ادامه دادند. نرخ توکن سوزی SHIB نیز افزایش یافت، زیرا هر تراکنش در Shibarium باعث توکن سوزی شیبا اینو می شود. توسعه دهندگان ادعا می کنند که هر سال ۱۰۰ تریلیون SHIB را می سوزانند.

به گزارش پورتال شیبرن، میزان سوختگی SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱۹ درصد افزایش یافت. جامعه ۸۲۰۹۹۵۳ توکن SHIB را در ۶ تراکنش سوزاند. در ۷ روز گذشته، ۸۶۸ میلیون توکن SHIB توسط جامعه سوخت.

آمار قیمت شیبا اینو

طبق اخبار میهن سیگنال، قیمت شیبا اینو در این هفته کاهش یافت و قیمت آن در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۱۰۵۶ دلار است. پایین ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته به ترتیب ۰.۰۰۰۰۱۰۴ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلار است. علاوه بر این، حجم معاملات ۲۱ درصد کاهش یافت که کاهش علاقه در میان معامله گران را نشان می دهد.

در همین حال، قیمت BONE با ۳ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، با ۱.۰۵ دلار معامله می شود. پایین ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته به ترتیب ۱.۰۳ دلار و ۱.۰۹ دلار است.

منبع:کوین گیپ
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *