برنده ها و بازنده های رقابت رمزارزها در ماه آوریل

برنده ها و بازنده های رقابت رمزارزها در ماه آوریل

ماه می با رالی های صعودی پرقدرت به ویژه برای اتریوم، بایننس کوین و دوج کوین آغاز شد اما در حال حاضر این تنها دوج کوین است که به رالی صعودی خود حتی قدرتمندتر از قبل ادامه می دهد.

با توجه به اینکه در تاریخ ارزهای دیجیتال، در ماه آوریل شاهد بهترین عملکرد بیت کوین و به تبع آن برخی از آلت کوین ها بوده ایم، قبل از شروع آوریل پیش بینی بسیار مثبتی از روند قیمت ارزها در این ماه داشتیم. حالا با اتمام این ماه می توانیم با مرور آمار، قضاوت بهتری درباره اتفاقات گذشته و چشم انداز بهتری نسبت به آینده داشته باشیم.

ده ارز برتر در ماه آوریل

اکثر ارزهای موجود در فهرست ده ارز برتر از نظر ارزش بازار در ماه آوریل سود خوبی کسب کردند. اما این ماه بر خلاف انتظارات برای بیت کوین زیاد خوب نبود. با اینکه قیمت بیت کوین ماه را در منطقه مثبت به پایان رساند اما تنها ۲ درصد افزایش قیمت داشت که پایین ترین نرخ رشد در میان ارزهای برتر بوده است.

عملکرد ده ارز برتر

۱۰ برنده ماه آوریل

در میان ۵۰ ارز برتر از نظر ارزش بازار، تمامی ده برنده  توانسته اند در این ماه رشد ۳ رقمی قیمت را تجربه کنند. دوج کوین پیشتاز این لیست بوده و رالی صعودی و غیرمنتظره آن تا امروز نیز ادامه پیدا کرده است. با توجه به مومنتوم صعودی قوی، دوج بسیار سریعتر از پیش بینی های قبلی می تواند به اهداف تعیین شده خود دست یابد. ریپل هم بعد از انتشار اخبار امیدوار کننده توانسته عملکرد خوبی را در این ماه به نمایش بگذارد و در بین ده ارز برتر ماه قرار بگیرد.

10 ارز برنده ماه آوریل

ده بازنده ماه آوریل

در میان ۵۰ ارز برتر، تنها ۶ ارز ماه را با کندل قرمز به پایان رساندند. درصد ضرر این ارزها نیز در مقایسه با ماه مارس رقم بالایی است. بیت کوین که در ماه گذشته یک رکورد قیمتی را ثبت کرد پس از اصلاح قیمت بخشی از سود به دست آمده را خنثی کرد و به همین دلیل در میان ارزهای با بدترین عملکرد قرار گرفته است. پادشاه ارزهای دیجیتال اگرچه ماه می را به خوبی آغاز نمود اما اکنون دوباره دچار افت قیمت شده و برای رسیدن به سطوح قبلی تلاش می کند.

ده ارز بازنده ماه آوریل

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *