ارزش قفل شده در زنجیره های دیفای در آستانه ۲۰۰ میلیارد دلار

۱۳ مهر ۱۴۰۰
ارزش قفل شده در زنجیره های دیفای در آستانه 200 میلیارد دلار

در حالی که اقتصاد رمزارزها در اولین هفته اکتبر عملکرد صعودی داشته، برخی توکن های دیفای افزایش قیمت خیره کننده ای را تجربه کرده اند. همزمان، ارزش قفل شده در دیفای به ۱۹۵ میلیارد دلار افزایش یافته است. این رشد ۱۴ درصدی تنها در عرض دو هفته رخ داده است.

همه انواع بازارهای ارزهای دیجیتال در این هفته رشد قابل توجهی داشته اند. توکن های دیفای و توکن های قرارداد هوشمند هم از این جریان مستثنی نبوده اند و رشد خیره کننده ای را رقم زده اند. در این هفته دارایی های دیجیتالی مانند QTM 42 درصد، ترا (لونا) ۳۷ درصد، بایننس کوین ۲۳ درصد و سولانا ۲۲ درصد رشد قیمتی داشته اند.

توکن های دیگری مانند AR، DYDX، HBAR و VET هم افزایش قیمت دو رقمی داشته اند. اما بیشترین رشد مربوط به توکن AXS با ۱۱۹.۸ درصد و شیبا اینو با ۹۲.۳ درصد بوده است. هم زمان، ارزش قفل شده در پروتکل های دیفای، امروز به ۱۹۵ میلیارد دلار رسیده که افزایش ۱۴ درصدی نسبت به میزان ثبت شده در ۱۴ سپتامبر را نشان می دهد.

پروتکل دیفای کرو در حال حاضر با ۷.۵۲ درصد  بیشترین سهم از ارزش قفل شده را در اختیار دارد. پس از کرو، پروتکل آوه با ۱۴.۶۵ میلیارد سرآمد این حوزه بوده است. اما همچنان اتریوم با ۱۳۵.۰۵ میلیارد دلار در بلاک چین های مختلف، بیشترین سرمایه را در خود جای داده است.

منبع:news.bitcoin.com
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • سلام من تعدادی پای در کیف پولم دارم آماده ی انتقال وخرید وفروش هستش ،اگه کسی خواست اعلام کنه۰۹۱۷۹۴۲۴۷۸۷

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *