تحلیل آلت کوین ها ۲۲ دی ۹۹

تحلیل آلت کوین ها ۲۲ دی ۹۹

تحلیل آلت کوین ها 22 دی 99

فصل آلت کوین ها نزدیک می‌شود، اما در ابتدا شاخص‌های تکنیکال به اصلاح شیب دار اشاره دارند.

نکات برجسته تحلیل آلت کوین ها

  • بازار آلت کوین‌ها در سطح سالمی قرار دارد، صعود بعدی باعث تشکیل قله‌های جدید تمام زمان در آلت کوین‌ها می‌شود.
  • آلت کوین‌ها مانند اتریوم، ریپل و لایت کوین باید از بیت کوین برای یک فصل متفاوت جدا شوند.

ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده اخیراً برای اولین بار در تاریخ از سطح ۱ تریلیون دلار عبور کرده است. با این حال، پس از اصلاحات گسترده در قیمت بیت کوین از بالاترین قیمت ۴۰۰۰۰ دلار تا پایین‌ترین سطح ۳۳۳۴۴ دلار، فعلا ارزش بازار به ۹۱۰ میلیارد دلار رسیده است.

در حالی که بیت کوین بخش بزرگ‌تری از ارزش بازار را به خود اختصاص می‌دهد، آلت کوین‌ها نیز عملکرد نسبتاً خوبی داشته‌اند. قابل توجه است که دامیننس بیت کوین زیر ۷۰ درصد حفظ شده است. در حال حاضر، ارزش بازار آلت کوین‌ها ۲۸۰ میلیارد دلار است و ۶۲۸ میلیارد دلار برای بیت کوین باقی مانده است.

سرمایه بازار آلت کوین‌ها هنوز چشمگیر است

در تحلیل آلت کوین‌ها (توتال۲) می‌بینیم در روند صعودی، موج انگیزشی اولیه آلت کوین‌ها به ۳۲۰ میلیارد دلار رسید. در حال حاضر یک اصلاح ایجاد شده است، اما اگر ارزش بازار بیش از ۲۲۵ میلیارد دلار باشد، چرخه صعودی بعدی احتمالاً سرمایه بازار آلت کوین را به بالاترین سطح جدید افزایش می‌دهد.

آلت کوین‌ها، به ویژه موارد عمده مانند اتریوم، ریپل و لایت کوین، هنوز هم ارتباط زیادی با بیت کوین دارند. طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین سقوط کرده است و تقریباً ۲۰٪ از ارزش خود را پس از برگشت از  ۴۰،۰۰۰ دلار از دست داد.

به طور مشابه، اتریوم همزمان با سقوط بیت کوین، بیش از ۲۰٪ از ارزش خود برای مبادله در ۱۰۴۰ دلار از دست داد. در نتیجه، ریپل ۲۵٪ افت دارد و در حال حاضر ۰.۲۶ دلار معامله می‌شود، و لایت کوین نیز با از دست دادن ۲۵٪ ارزش خود به ۱۳۶ دلار کاهش یافته است.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار هفتگی توتال2 (آلت کوین ها)

شاخص‌های تکنیکال در نمودار هفتگی توتال۲ (آلت کوین ها)

این ثابت می‌کند که رابطه آلت کوین‌ها با بیت کوین شاید به دلیل سهم زیادی از بازار بیت کوین باشد. بنابراین، فصل آلت کوین ممکن است شروع شده باشد، اما سرمایه‌گذاران باید توجه بیشتری به نشانه‌ها داشته باشند، که این امر می‌تواند سرمایه‌گذاری‌های آنها را متنوع کند. انتقال سزمایه از بیت کوین به توکن‌ها این امکان را می‌دهد تا ضمن نادیده گرفتن نوسانات بیت کوین، مسیر خود را ترسیم کنند (نوسانات اخیر را از ۴۲۰۰۰ دلار تا ۳۳،۰۰۰ دلار در نظر بگیرید).

نتیجه گیری

به گفته یک معامله‌گر مشهور ارز رمزنگاری شده، NebraskanGooner، لازم است قبل از شروع کامل فصل آلت کوین‌ها، اصلاحات تکنیکال احتمالی را به خاطر بسپارید.

علاوه بر این، ممکن است عاقلانه نباشد که ورود به هر آلت کوینی را انجام دهید زیرا به عنوان یک سرمایه‌گذار، به بودجه اضافی برای اضافه کردن در قیمت پایین نیاز دارید. از طرف دیگر، افزودن بیشتر در هنگام شکست تایید شده، سود سریع و بدون استرس دارد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 14 =