ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

مجموعه ان اف تی رئیس جمهور سابق ایالات متحده دونالد ترامپ در اوایل روز جمعه، یک روز پس از انتشار همگی فروخته شدند.

بر اساس داده های OpenSea، حجم معاملات مجموعه ۹۰۰ ETH یا حدود ۱.۰۸ میلیون دلار است. قیمت کف آن حدود ۰.۱۹ ETH یا حدود ۲۳۰ دلار است که بیش از دو برابر قیمت اصلی یعنی ۹۹ دلار است.

برخی از توکن ها با قیمت های بسیار بالاتری به فروش می رسند. یکی از کمیاب ‌ترین ان اف تی ها، که ۲.۴ درصد از مجموعه ۴۵۰۰۰ واحدی را تشکیل می‌دهند، در زمان نوشتن این مقاله به قیمت ۶ ETH فروخته می ‌شود. یکی دیگر از NFT های کمیاب، مرتبط با دونالد ترامپ که در مقابل مجسمه آزادی ایستاده و مشعل در دست دارد، در حال حاضر با قیمت ۲۰ ETH یا حدود ۲۴۰۰۰ دلار به فروش می رسد.

طبق داده ‌های میهن سیگنال، نزدیک به ۱۳۰۰۰ کاربر پس از انتشار این مجموعه از ان اف تی ها، ۳.۵ توکن ضرب کردند. علاوه بر این، ۱۱۵ مشتری ۴۵ NFT خریداری کردند که حداقل تعداد توکن هایی است که بلیط یک شام با ترامپ را تضمین می کند. ۱۷ نفر ۱۰۰ NFT خریداری کردند که طبق سایت ترامپ تریدینگ کارت، حداکثر مقدار مجاز برای ضرب بود. با این حال، معیارهای دیگری نشان می دهد که کیف پول های دیگر بسیار بیشتر این ان اف تی ها را نگه می دارند.

در حال حاضر، ۱۰۰۰ NFT، در یک کیف پول چند امضای Gnosis Safe نگهداری می شود. به نظر می رسد کیف پول ارز دیجیتالی باشد که از فروش بعدی ان اف تی ها حق امتیاز دریافت می کند.

منبع:کوین دسک
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره برات علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *