ارزدیجیتال TRVL چیست؟ | آشنایی با پلتفرم Dtravel

۱۷ اسفند ۱۴۰۱
ارزدیجیتال TRVL چیست؟

ارزدیجیتال TRVL ارز بومی شبکه Dtravel است. شبکه Dtravel یک پلتفرم برای به اشتراک گذاشتن خانه بین میزبان و مهمان است که توسط جامعه خود اداره می شود. این پلتفرم در واقع یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است که مالکیت را به کاربران پلتفرم می دهد. پشتیبانی از این پروژه با داشتن توکن های TRVL انجام می شود. کسانی که دارای TRVL هستند، اعضای جامعه از جمله مهمانان و میزبانان، همه می توانند در مورد طرح های آینده پلتفرم نظر بدهند.

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال TRVL (TRVL)
نام اختصاری TRVL
قیمت TRVL ۰.۰۳۴۱ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۱۰۰۱
حجم معاملات روزانه ۳۵۶,۶۹۳ دلار
عرضه ی کل ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار
مقدار در گردش ۳۱۹,۷۱۵,۲۱۲ دلار
وب سایت رسمی http://www.dtravel.com/
وایت پیپر https://docs.dtravel.com/

پلتفرم Dtravel چیست؟

Dtravel یک بازار غیرمتمرکز است که امکان اشتراک گذاری خانه را برای کاربران خود فراهم می کند. این شبکه به طور کامل به جامعه آن تعلق دارد. Dtravel مبتنی بر فناوری بلاک چین طراحی شده است. به لطف ساختار DAO آن، میزبان ها و مهمانان می توانند با توکن بومی آن، آینده Dtravel را تعیین کنند.

صنعت اشتراک گذاری خانه که با ایده اجازه دادن به افراد برای اقامت رایگان در خانه شروع شد، امروزه رشد خوبی کرده است. اقامتگاه های اشتراک گذاری خانه تبدیل به اولین انتخاب برای بسیاری از مسافرانی شده که به دنبال تجربه اقامت در خانه های محلی هستند و می خواهند با میزبان ها ارتباط برقرار کنند و هزینه زیادی بابت اقامت در هتل پرداخت نکنند. با این حال، با این بلوغ و افزایش جمعیت، این امر منجر به کارمزدهای بالا، روابط معاملاتی بین میزبان و مهمان و دور شدن از جامعه شده است.

خوشبختانه، پلتفرم های اشتراک گذاری خانه مانند شبکه ارزدیجیتال TRVL برای حل این مشکلات با رویکرد DAO خود گام برداشته اند و به اعضای جامعه اجازه می دهند نگرانی های خود را در این اکوسیستم بیان کنند. با هدایت مدیران سابق Airbnb، Booking.com، Expedia و blockchain واضح است که Dtravel بازار را درک می کند زیرا قصد دارد مشکلات مربوط به اشتراک گذاری خانه را با استفاده از فناوری قدرتمند بلاک چین حل کند.

مزایای پلتفرم Dtravel به فراهم کردن فرصت های برابر محدود نمی شود. از هزینه های کمتر برای میزبان و مهمان گرفته تا مالکیت مشترک جامعه خود از طریق توکن های TRVL همگی جزو مزایای این پلتفرم هستند. Dtravel اشتراک گذاری خانه را به ریشه های جامعه خود باز می گرداند و تکامل را از طریق استفاده از فناوری های وب ۳ ایجاد می کند. به طور کلی، Dtravel علایق اعضای خود را در نظر دارد، بنابراین توزیع عادلانه ارزش برای همه اعضای جامعه، از جمله میزبانان و مهمانان را مورد هدف قرار داده است.

بنیانگذاران Dtravel چه کسانی هستند؟

از جمله بنیان گذاران این شبکه می توان از Airbnb، Booking.com، Expedia، Travala.com ، Cardano (IOHK) و Yearn Finance که همگی در زمینه بلاک چین تخصص دارند یاد کرد. از جمله برجسته ترین اینها برونو پالئو، مدیر سابق مهندسی در Cardano، معمار DeFi و بنیانگذار Yearn Finance، آندره کرونژ و یکی از بنیانگذاران Booking.com به نام سیکو بهرنس است.

ارزدیجیتال TRVL چیست؟

پلتفرم Dtravel یک شبکه جامعه محور است. هدف کلی و همیشگی Dtravel ایجاد بستری برای حمایت از جامعه است. یک هدف فرعی آن، ساختن یک بازار واقعی برای اشتراک گذاری خانه است. بازاری که میزبان و مهمان را گرد هم می آورد و واسطه گری را بین آنها به حداقل می رساند و تمرکززدایی می کند.

Dtravel برای تبدیل چشم انداز خود به واقعیت اقدامات زیر را انجام داده است:

 • توکن TRVL را که یک توکن کاربردی برای پیشبرد اقتصاد جامعه است ایجاد کرده است.
 • Dtravel DAO را که یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار است و توسط دارندگان توکن TRVL، از جمله میزبان و مهمان، اداره می شود، ایجاد کرده است.
 • هرکسی که توکن های TRVL را در اختیار دارد عضوی از جامعه این پلتفرم محسوب می شود و جامعه از لحاظ تعریف و تفسیر مجدد انعطاف پذیر است.

Dtravel با استفاده از موارد زیر از فناوری بلاک چین بهره می برد:

 • ارزدیجیتال TRVL
 • قراردادهای هوشمند برای خودکارسازی عملیات
 • توکنومیک و حکمرانی غیرمتمرکز برای همسو کردن منافع میزبانان و مهمانان و کاهش تنش ها

چنین انتظار می رود که موارد ذکر شده در بالا کارایی عملیاتی قابل توجهی را برای Dtravel فراهم کنند و به Dtravel اجازه دهند هزینه هایی را که به طور قابل ملاحظه ای کمتر از سایر پلتفرم های کوتاه مدت و بلندمدت اشتراک خانه باشد، حفظ نمایند. علاوه بر این، تمام هزینه های جمع آوری شده پلتفرم به خزانه داری جامعه که تحت کنترل Dtravel DAO است، ارسال می شود و در نتیجه ارزش پیشنهادی قوی برای دارندگان توکن TRVL، میزبان ها و مهمانان ایجاد می کند.

Dtravel توسط مدیران سابق Airbnb، Expedia و دیگر شرکت های فناوری جهانی راهنمایی و رهبری شده و توسط سرمایه گذاران خطرپذیر در کلاس جهانی پشتیبانی می شود.

ویژگی های پلتفرم Dtravel

Dtravel در حال ایجاد یک شبکه غیرمتمرکز اشتراک گذاری خانه، متعلق به جامعه و تحت کنترل است. شبکه Dtravel کشف اقامتگاه های کوتاه  مدت و بلندمدت را تسهیل می کند، در حالی که امکان رزرو با استفاده از ارزهای سنتی و ارزهای دیجیتال محبوب را برای کاربران فراهم می کند. Dtravel به طور مستقیم به چالش های پیش روی صنعت اشتراک گذاری خانه می پردازد.

مهم ترین ویژگی های این پلتفرم شامل موارد زیر است:

 • واسطه گری: پلتفرم Dtravel به دنبال ایجاد یک بازار واقعی برای میزبانان و مهمانان است، جایی که ارتباطات رایگان است و تجربه همتا به همتا از اشتراک گذاری خانه برای طرفین پدید می آید.
 • کارمزدهای کم: با مجموع کارمزدهای اسمی ۱۰ درصدی و کارمزدهای کلی که می تواند به ۵ درصد برسد، ساختار هزینه Dtravel مقرون به صرفه و تحت کنترل جامعه است.
 • توزیع عادلانه کارمزدها بین اعضای جامعه: تمام درآمد حاصل از کارمزد به خزانه داری جامعه می رود، بنابراین بین اعضای جامعه توزیع می شود.
 • حل و فصل اختلافات غیرمتمرکز: Dtravel حل و فصل اختلافات را از طریق رویکرد پشتیبانی برای کسب درآمد غیرمتمرکز خواهد کرد.
 • جوایز پاک: میزبانان و مهمانان ستاره دار جوایزی در قالب ارزدیجیتال TRVL دریافت می کنند. این پاداش ها اعضا را نسبت به شبکه وفادارتر می کند.
 • شفافیت: Dtravel با استفاده از فناوری های Web3 و بلاک چین، ارزهای دیجیتال و DAO، به طور طبیعی شفافیت بالایی دارد.

ویژگی های منحصربه فرد ارزدیجیتال TRVL کدامند؟

برای پیوستن به جامعه Dtravel به داشتن توکن های TRVL نیاز است. توکن های TRVL به  عنوان ابزار اصلی پلتفرم Dtravel، چهار هدف دارند:

 1. سفر: مهمانان می توانند با استفاده از TRVL هزینه ها را پرداخت کنند و میزبان ها می توانند پرداخت را در قالب TRVL بپذیرند. مهمانان به ازای هر رزرو به صورت TRVL هدایایی دریافت می کنند تا استفاده از Dtravel برای رزرو اقامت لذت بخش تر شود.
 2. وفاداری: تشویق هایی هم برای میزبانان و هم برای مهمانان وجود دارد که به آنها برای کمک به رشد اکوسیستم Dtravel پاداش می دهد. پشتیبانی برای کسب درآمد نیز در اینجا گنجانده شده است تا به جامعه خود برای مشارکت هایشان پاداش دهد.
 3. حفاظت: میزبان ها ۱ میلیون دلار در استخر حفاظت از دارایی، با پشتیبانی از DeFi دریافت می کنند.
 4. حاکمیت: از ارزدیجیتال TRVL برای رای دادن به پیشنهادها برای تأثیرگذاری بر برنامه های آینده Dtravel و درگیر شدن در جنبه های مختلف این پلتفرم استفاده می شود.

Dtravel در بسیاری از زمینه ها مانند ابتکار حمایت برای کسب درآمد، نوآوری به خرج می دهد. درست مانند پروژه های GameFi امروزی و بازی های NFT که بر سیستم های بازی برای کسب درآمد تمرکز می کنند و به وفاداری و تعامل مستمر پاداش می دهند، Dtravel ساختار پاداش پشتیبانی برای کسب درآمد مشابهی را اتخاذ می کند که کاربران را تشویق می کند تا در جامعه فعال تر باشند. از حل و فصل اختلافات کاربران گرفته تا ورود کاربران جدید، کاربرانی که در اکوسیستم اشتراک گذاری خانه Dtravel درگیر هستند و از آن پشتیبانی می کنند، به طور مناسب با توکن های TRVL پاداش می گیرند.

ارزدیجیتال TRVL را از کدام صرافی ها بخریم؟

صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال TRVL

صرافی های ارز TRVL – عکس از سایت کوین مارکت کپ (coinmarketcap)

صرافی های خارجی که ارز TRVL را دارند عبارتند از:

صرافی های ایرانی که ارز TRVL را دارند عبارتند از:

بهترین کیف پول های ارزدیجیتال TRVL کدامند؟

کیف پول های ارز دیجیتال TRVL

کیف پول های ارز TRVL – عکس از سایت کوین مارکت کپ

توکن های ارزدیجیتال TRVL را می توان در کیف پول های نرم افزاری مانند تراست والت و کوین بیس نگهداری کرد. این در حالی است که گزینه های سخت افزاری مانند لجر نیز در دسترس است.

پیشنهاد می شود هرگز دارایی های دیجیتالی خود را در حساب صرافی نگه ندارید؛ مخصوصاً اگر صرافی خارجی باشد زیرا امکان بلوکه شدن حساب وجود دارد.

آیا ارزدیجیتال TRVL برای سرمایه گذاری خوب است یا خیر؟

آیا TRVL یک سرمایه گذاری خوب است؟

روند قیمتی ارز TRVL – عکس از سایت کوین مارکت کپ

Dtravel تیم برنامه ریزی سازمان یافته ای برای تضمین آینده پلتفرم خود دارد. برخی از مهم ترین موارد مربوط به این برنامه ریزی عبارت اند از اصلاح پلتفرم، اصلاح بیشتر مکانیزم های پشتیبانی برای کسب درآمد و پل هایی برای انتقال از TRVL به دیگر شبکه های بلاک چین. از آنجایی که هزینه های رزرو در سایر پلتفرم ها به شدت افزایش یافته، می توان گفت که Dtravel به لطف هزینه های مناسب کیف پول و تمرکزش بر توزیع عادلانه ارزش بین میزبانان و مهمانان، نسبت به سایرین برتری دارد.

در کل می توان گفت موفقیت ارزدیجیتال TRVL با توجه به میزان پذیرش آن توسط کاربران دنیای رمزنگاری مشخص می شود. میزبانان و مهمانان در حال حاضر تشویق شده اند تا این پلتفرم را امتحان کنند زیرا فراخوان زودهنگام ۱۵ میلیون توکن TRVL را بین اعضای جامعه توزیع می کند که در مجموع ۹۰ میلیون توکن به طور کلی برای اعضای جامعه به عنوان پاداش برای کمک به رشد اکوسیستم تخصیص داده شده است. این مطمئناً گامی بزرگ در جهت درست برای رشد بلندمدت اکوسیستم Dtravel و برنامه های توکن TRVL است.

آینده ارزدیجیتال TRVL چگونه است؟

بخشی از آینده TRVL مانند دیگر ارزهای دیجیتال به عملکرد کلی بازار کریپتو بستگی دارد. اما آنچه باید مدنظر قرار بگیرد انتخاب استراتژی درست است. اگر فردی ریسک پذیر هستید می توانید در TRVL سرمایه گذاری کنید. در عین حال بهتر است تنها بخشی از دارایی خود را که قدرت از دست دادن آن را دارید در این راه صرف نمایید.

پیش بینی قیمت ارزدیجیتال TRVL  تا سال ۲۰۳۰

سال پیش بینی قیمت
۲۰۲۳ حداقل قیمت ۰.۱۶ دلار، حداکثر قیمت ۰.۱۹ دلار
۲۰۲۵ حداقل قیمت ۰.۳۲ دلار، میانگین ۰.۳۳ قیمت دلار، حداکثر ۰.۳۸ قیمت دلار
۲۰۲۸ حداقل قیمت ۰.۹۵ دلار، میانگین قیمت ۰.۹۸ دلار، حداکثر ۱.۱۴ قیمت دلار
۲۰۳۰ حداقل قیمت ۲.۱۶ دلار، میانگین قیمت ۲.۲۲ دلار، حداکثر قیمت ۲.۴۶ دلار

منابع:

https://coinmarketcap.com/currencies/trvl/

https://learn.bybit.com/altcoins/dtravel-trvl-tokens/

https://morioh.com/p/7b6f4eb2c998

https://priceprediction.net/en/price-prediction/trvl

نظرتان را درباره‌ی مقاله «ارزدیجیتال TRVL چیست؟ | آشنایی با پلتفرم Dtravel» با ما درمیان بگذارید.

5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *