ورود
تحلیل قیمت ترون 17 مهر 1400

تحلیل قیمت ترون مومنتوم صعودی را نشان می دهد که در چند روز گذشته شدت گرفته و روند صعودی را تقویت کرده است. جفت ترون / دلار با ادامه روند صعودی خود از مقاومت ۰.۱۰۳ نیز گذشته است. برخورد میانگین متحرک ساده ۲۰ و ۵۰ به افزایش قابل توجه قیمت منجر شده است. قیمت اکنون بالاتر از ۰.۱۰۴ قرار دارد و پیش بینی می شود باز هم بالاتر برود.

نکات مهم تحلیل ترون:

  • روند صعودی قیمت را ا تا ۰.۱۰۴ دلار بالا برد.
  • خریداران کنترل را حفظ کرده اند.
  • در ۰.۰۸۲ دلار حمایت وجود دارد.

تحلیل یک روزه قیمت ترون

در نمودار یک روزه روند صعودی تایید شده زیرا قیمت از هفته گذشته در حال افزایش بوده است. رشد قیمت قابل توجه بوده زیرا سطوح مقاومتی مهم نیز در این مسیر شکسته شده اند. قیمت در ۰.۱۰۴ دلار توقف داشته و کمی افت پیدا کرده اما انتظار می رود به زودی به صعود خود ادامه دهد. میانگین متحرک در ۰.۰۹۶ دلار قرار دارد.

نمودار یک روزه قیمت ترون / دلار

نمودار یک روزه قیمت ترون / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

نوسان کمی افزایش یافته که نشان می دهد احتمال افت قیمت هم وجود دارد. مقادیر باندهای بولینگر تغییر کرده اند و مرز باند بالایی در ۱.۱۰۳ دلار قرار دارد در حالی که مرز باند پایینی روی مقدار ۰.۰۸۲ واقع شده است. RSI هم عدد ۶۰ را نشان می دهد.

تحلیل قیمت ۴ ساعته ترون

در تحلیل ۴ ساعته، روند صعودی برای این ارز دیجیتال قابل پیش بینی است زیرا قیمت به سرعت افزایش پیدا کرده است. قیمت ترون اکنون در ۰.۱۰۳ دلار قرار دارد و احتمال افزایش آن در ساعات آینده بسیار زیاد است. میانگین متحرک در مقدار ۰.۰۹۹ دلار قرار دارد.

نمودار 4 ساعته قیمت ترون / دلار

نمودار ۴ ساعته قیمت ترون / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

با افزایش نوسان، میانگین باندهای بولینگر به ۰.۰۹۷ دلار رسیده در حالی که مرز باند بالایی و باند پایینی به ترتیب در سطوح ۰.۱۰۲ و ۰.۰۹۱ دلار قرار گرفته اند. RSI وارد منطقه اشباع خرید شده و مقدار ۷۴.۵ را نشان می دهد.

در میان اندیکاتورهای تکنیکال، ۱۶ مورد وضعیت مناسب خرید را نشان می دهند و ۱۰ اندیکاتور در وضعیت خنثی هستند.

در میان اندیکاتورهای میانگین متحرک، نیز سیگنال قوی صعودی دیده می شود. ۱۴ اندیکاتور در وضعیت خرید هستند؛ یک اندیکاتور در وضعیت خنثی است و هیچ اندیکاتوری وضعیت فروش ندارد.

بر اساس آنچه گفته شد، پیش بینی می شود افزایش قیمت ترون ادامه پیدا کند. اما در صورت افت قیمت، حمایت ۰.۰۸۲ وارد عمل خواهد شد.

منبع:کریپتوپولیتن
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *