ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
تشکیل تیم اجرایی ارز دیجیتال با هدف پیگرد کاربردهای مجرمانه رمزارزها

ایالات متحده تیم اجرایی ملی ارز دیجیتال را با هدف تعقیب کاربردهای مجرمانه رمزارزها به ویژه جرایم صورت گرفته توسط صرافی های ارزهای مجازی، و پولشویی راه اندازی کرده است. لیسا موناکو معاون دادستان کل کشور در این باره گفته: هدف این کار حمایت از مشتریان است.

لیسا موناکو آغاز به کار تیم اجرایی ارز دیجیتال ملی (NCET) را اعلام کرده است. هدف این کار انجام تحقیقات پیچیده و پیگرد کاربردهای مجرمانه رمزارزها به ویژه تخلفات صرافی های مجازی، و مبارزه با پولشویی است. همچنین این تیم به ردیابی و بازیابی دارایی های از دست رفته در کلاهبرداری ها و اخاذی ها از جمله پرداخت های ارز دیجیتال به عنوان باج کمک خواهد کرد.

هدف ایجاد این گروه پیش از هر چیز تقویت قدرت دپارتمان دادگستری در مقابله با بازارهای مالی محبوب مجمان سایبری بوده است. این تیم از کارشناسان امنیت سایبری و نیز ضد پولشویی تشکیل شده است.

موناکو همچنین گفته است: صرافی های ارز دیجتال قصد دارند بانک های آینده باشند. بسیار خوب، ما باید مطمئن شویم مردم می توانند به این سیستم ها اعتماد کنند و باید با هرگونه سوء استفاده برخورد کنیم. هدف اصلی این کار حفاظت از مشتریان است.

منبع:news.bitcoin.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.