ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
روند عادی کار ماینرها با وجود بالارفتن قیمت بیت کوین

ارزش صنعت ارز دیجیتال با بالارفتن قیمت بیت کوین تا قله تاریخی ۲۴۲۹۸ دلار به بالاترین سطح خود رسیده است. با وجود قیمت بالای این ارز دیجیتال، ماینرهای بیت کوین بیشتر از حد معمول بیت کوین خرج نمی کنند. آمار نشان می دهد جریان خروجی ماینرهای بیت کوین با صعود قیمت بالا رفته اما هنوز از قله آن در سال ۲۰۱۹ کمتر است.

دلالان گمان می کردند با افزایش قیمت بیت کوین، تاسیسات استخراج بیت کوین هم بیت کوین بیشتری به فروش برسانند اما با وجود ثبت قله تاریخی قیمت بیت کوین این اتفاق نیفتاده است. در ۲۲ دسامبر، محققان گلس نود اعلام کرده اند:

با وجود رالی اخیر، ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به قبل خرج نمی کنند. با وجود چند برابر شدن جریان خروجی ماینرها هنوز این میزان به قله های قبلی نرسیده و حتی از سقف قبلی سال ۲۰۱۹ هم کمتر بوده است.

سود پس از هاوینگ

ماینرها پس از هاوینگ سود خوبی کسب کرده اند. قبل از هاوینگ برای اینکه ماینرها به قیمت سر به سر برسند باید قیمت هر بیت کوین ۱۲۵۰۰ دلار می بود. با افزایش شدید قیمت بیت کوین همه دارندگان بیت کوین و ماینرها حتی ماینینگ ریگ های نسل های قبلی هم سود کسب کرده اند.

در زمان انتشار ۱۸۵۷۹۹۶۹ بیت کوین در گردش بوده که ۸۸.۴۸ درصد از کل ذخیره این ارز دیجیتال را تشکیل می دهد. به طور میانگین، روزانه معادل ۲۰۹۶۱۹۰۰ دلار بیت کوین در ۱۴۴ بلاک در روز توسط ماینرها ایجاد می شود.دیروز ۱۴۷ بلاک بیت کوین و در دو هفته گذشته ۲۰۳۷ بلاک ایجاد شده که تغییر قابل توجهی را نسبت به میانگین عادی نشان نمی دهد.

به گزارش میهن سیگنال و طبق داده های گلس نود، میزان فروش توسط ماینرهای بیت کوین با افزایش شدید قیمت این ارز دیجیتال افزایش نیافته است. این داده ها از استخرهای استخراج بزرگ مانند Antpool و F2pool و حوضچه های استخراج کوچکتر جمع آوری شده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:https://news.bitcoin.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.