افزایش 4 درصدی قیمت بیت کوین با ادامه خرید نهنگ ها

بیت کوین یک بار دیگر با پولبک ۴ درصدی به شکستن سطح ۵۸۰۰۰ نزدیک شده است. با وجود رفتار رنجی در یک ماه گذشته، سرمایه گذاران عمده از این بازار بیشترین بهره را برده اند.

داده های سانتیمنت نکات جالبی را درباره رفتار نهنگ ها در این مدت نشان می دهد. طبق داده ها، اکنون ۸۶ نهنگ بیش از ۱۰۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارند.

به گزارش میهن سیگنال، در یک ماه گذشته این آدرس های نهنگ بیش از ۱۲۰ هزار بیت کوین جمع آوری کرده اند که ۰.۶۷ درصد از کل عرضه ۶.۹ میلیارد دلاری آن را تشکیل داده است. مداومت بر این جمع آوری از جولای ۲۰۱۹ بی سابقه بوده است.

در چند هفته اخیر که آلت کوین ها رالی های خوبی را تجربه کردند برخی از سرمایه گذاران خرد ترجیح دادند سرمایه خود را از بیت کوین خارج کنند. همزمان سرمایه گذاران حقوقی مقادیر بسیار زیادی از این ارز دیجیتال را خریده اند. در هفته گذشته آنها دو بار با خارج کردن ۱۲۰۰۰ بیت کوین در هر بار نشانه های مثبتی به بازار وارد کرده اند.

اکنون همه نگاهها به این موضوع معطوف است که آیا کمیسیون بورس آمریکا اولین ETF بیت کوین را در این کشور تایید می کند. اگر این اتفاق بیفتد، شروع قانون گذاری در سراسر جهان برای مشتقات بیت کوین خواهد بود که باعث ورود سرمایه های عظیم حقوقی به این حوزه خواهد شد.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *