ورود
هجوم نهنگ های جدید برای خرید ریپل

داده ها نشان می دهند نهنگ های ریپل در سطح فعلی قیمت مشغول انباشتن این ارز دیجیتال می باشند.

از زمانی که کمیسیون بورس آمریکا دادخواستی علیه ریپل اعلام کرد، ترس درباره آبنده ریپل بالا گرفته بود. با افت قیمت ارزهای دیجیتال در هفته گذشته شاخص ترس و طمع هم از حالت طمع شدید به ترس رسید.

در چند روز اخیر با اعلام اخبار مثبت در خصوص پرونده و نیز اقدامات متعدد برای توسعه شبکه ریپل شاهد حرکت صعودی قیمت این ارز دیجیتال بودیم. این می تواند به معنای بالارفتن قیمت در چند هفته آینده باشد زیرا داده های تاریخی نشان می دهد زمانی که پذیرش اجتماعی کم است قیمت به روند صعودی گرایش دارد.

نمودارهای توزیع عرضه ریپل نشان می دهد فشار خرید در چهارمین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار در ۵ روز اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

به گزارش میهن سیگنال، داده های پلتفرم سانتیمنت افزایش چشمگیر آدرس های دارایی میلیون ها دلار ریپل را نشان می دهد. این گروه که به نام نهنگ ها شناخته می شوند، بیش از یک میلیون ریپل دارایی دارند. تعداد کیف پول های نهنگ ها ۱.۲۵ درصد افزایش یافته است. این یعنی ۱۹ نهنگ جدید در همین بازه کوتاه زمانی به شبکه ملحق شده اند.

اگرچه این تعداد در نگاه اول رقم بزرگی به نظر نمی رسد اما آنها ۱.۴ میلیارد سکه از این آلت کوین در اختیار دارند. بنابراین افزایش ناگهانی قیمت برای این گروه معادل با میلیاردها دلار سود است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

 

منبع:cryptoslate
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *