ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

قبول تغییرات جزئی در طرح پیشنهادی مالیات رمزارزها توسط کاخ سفید

۱۵ مرداد ۱۴۰۰
قبول تغییرات جزئی در طرح پیشنهادی مالیات رمزارزها توسط کاخ سفید

جامعه ارز دیجیتال با اصلاحیه طرح زیرساختی ایالات متحده برای گزارش دادن فعالیت‌های توسعه دهندگان و تأییدکنندگان شبکه با وجود معافیت ماینرها مخالف هستند.

این طرح قرار است ۲۸ میلیارد دلار از طریق افزایش مالیات بر تراکنش‌های ارز دیجیتال و اعمال سیاست‌های جدید گزارش برای کارگزاری‌ها به‌منظور تأمین بودجه زیرساخت‌ها جمع‌آوری نماید.

امروز سناتور مارک وارنر و راب پورتمن یک اصلاحیه دقیقه نودی برای این طرح ارائه کرده‌اند که ماینینگ و فروشندگان کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را از شمول این طرح خارج می‌کند. در این اصلاحیه توسعه دهندگان ارز دیجیتال و تأییدکنندگان اثبات سهم همچنان باید از ملزومات گزارش‌دهی پیروی کنند و مالیات بپردازند.

تصویب این اصلاحیه، به این معناست که کاخ سفید اصلاحیه دیگری که توسط سناتور لومیس و وایدن پیشنهاد شده و فهرست طولانی از معافیت‌ها را از جمله برای هر نهادی که تابید اعتبار تراکنش‌های دفتر کل توزیع شده را انجام می‌دهد، دارایی‌های دیجیتال یا پروتکل‌های مربوطه را توسعه می‌دهد و ماینرها در برداشته نپذیرفته است.

اصلاحیه جدید مخالفانی نیز داشته است. آنها معتقدند شبکه‌های اثبات کار و توسعه دهندگان نرم‌افزار که از این طرح مستثنی شده‌اند تحت قانون دیگری درخواهند آمد.

منبع:کوین تلگراف
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *