ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
ارز win چیست؟

wink که قبلاً با نام TRONBet شناخته می شد، یک پلتفرم برای انجام بازی است. این پلتفرم مبتنی بر بلاک چین و بر بستر شبکه TRON استوار است. توکن بومی  این پلتفرم، Wink coin (WIN) نام دارد. ارز win یک ابزار مبتنی بر TRC20 است که می تواند برای استیکینگ و انجام معاملات استفاده شود. این ارزدیجیتال در سال ۲۰۲۱ به عنوان یک ارز امیدوارکننده شناخته شد. وین در این سال شاهد رشد خوبی بود به طوری که در ماه آوریل به اوج خود رسید. اگرچه این کوین از ابتدای سال ۲۰۲۲ به طور قابل توجهی بی ثبات باقی مانده است، سرمایه گذاران زیادی نسبت به آینده این ارزدیجیتال خوش بین هستند. با ما همراه باشید تا شما را با این ارز و شبکه مربوط به آن آشنا کنیم.

ارزدیجیتال وینک (WIN) چیست؟

ارز WIN چیست؟

WIN یک توکن TRC20 مبتنی بر شبکه ترون است. کاربران از توکن های win برای استیکینگ و تکمیل تراکنش ها در پلتفرم winklink استفاده می کنند. از طریق استیک کردن وین، سود قابل توجهی برای دارندگان فراهم می شود زیرا گفته می شود که درصد بازده سالانه (APY) شبکه دورقمی یا حتی سه رقمی است. قراردادهای هوشمندی که بازی های Wink را تقویت می کنند می توانند توسط کاربران مشاهده شوند تا از اعتبار و شفافیت گزینه های سرگرم کننده آن اطمینان حاصل شود.

تاریخچه و بنیان گذاران ارز وینک (WIN)

توکن win در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد و قیمت اولیه آن ۰.۰۰۰۴۰۱۸ دلار بود. قیمت این ارزدیجیتال در اواخر سال ۲۰۱۹ به کمتر از ۰.۰۰۰۱ دلار کاهش یافت. قیمت در طول سال ۲۰۲۰ به آرامی  در حال بهبود بود و در اوایل سال ۲۰۲۱، حدود در ماه فوریه، سرعت رشد خود را افزایش داد. ارز win در ۵ آوریل ۲۰۲۱ به بالاترین سطح قیمتی خود رسید و ارزش آن ۰.۰۰۲۶۸ دلار شد. با این حال، قیمت پس از می  ۲۰۲۱ دوباره شروع به کاهش کرد و در زمان نگارش این مقاله با ۰.۰۰۰۱۰دلار آمریکا معامله می شود.

تیم توسعه این ارزدیجیتال متشکل از B Wong، Alex ye، S Tang، N Yang، Aiden Luo، Jacky Li، JP Shen، C Li، MR Lin، XY Liu، XL Li و JL Lv است. شرکای تجاری آن نیز Poloniex، Justswap، PoloniDex، TronLink، TrongGrid، SUN، BitTorrent، TrueUSD، Torrent، dlive، Steem، Steemit، Tether، Bitfinex است.

نقشه راه ارز وینک (WIN)

در آینده، می توان انتظار داشت که سرویس اوراکل WINkLink  ویژگی های ایمنی جدید مختلفی را برای بهبود قابلیت اطمینان خود معرفی کند. در زیر برخی از سرویس های کلیدی که انتظار می رود به زودی توسط WINkLink توسعه یابند، آورده شده است.

۱. سیستم اعتبارسنجی

سیستم اعتبارسنجی WINkLink، کاربران سرویس اوراکل TRON را قادر می سازد تا عملکرد و رفتار اوراکل ها را با استفاده از داده های روی زنجیره نظارت کنند. این سیستم روی در دسترس بودن اوراکل ها را نظارت می کند و هر اوراکلی را که شکست می خورد یا پاسخگویی به درخواست ها را متوقف می کند، ثبت می نماید. همچنین، این سیستم، صحت را بررسی می کند و انحرافات را در مقایسه با سایر گره های اوراکل در شبکه اندازه گیری می کند.

۲. سیستم شهرت

WINkLink همچنین قصد دارد یک سیستم شهرت برای ثبت رتبه بندی ارائه دهندگان اوراکل و اپراتورهای گره توسط کاربران معرفی کند. گزارش هایی که با استفاده از سیستم اعتبارسنجی ایجاد می شوند، شهرت یک شرکت کننده شبکه را تعیین می کنند. همچنین، سیستم اعتبار، از معیارهایی مانند تعداد کل درخواست های اختصاص یافته و انجام شده، میانگین زمان پاسخگویی و کل مبلغ پرداختی در جریمه ها استفاده خواهد کرد. این سیستم نه تنها هنگام انتخاب یک اپراتور مفید خواهد بود، بلکه هدف آن افزایش سطح دسترسی و قابلیت اطمینان در سراسر شبکه ارز win است.

۳. خدمات صدور گواهینامه

گره های اوراکل در معرض خطر حملات Sybil هستند. حملات Sybil زمانی اتفاق می افتند که یک بازیگر مخرب سعی می کند بر یک استخر اوراکل مسلط شود و کنترل چندین گره را در اختیار بگیرد با اینکه هنوز مستقل به نظر می رسند. هنگامی که این اتفاق می افتد، گره ها می توانند داده های نادرست را برای دستکاری تراکنش های با ارزش بالا ارائه دهند.

۴. حمله به وبلاگ Sybil

WINkLink یک سرویس صدور گواهینامه را پیشنهاد می کند که تأییدیه هایی را برای رفتار اوراکل ارائه می دهد. تأییدیه ها آمارهای سیستم اعتبارسنجی را بررسی می کنند و به پاسخ هایی که اوراکل ها مستقیماً از منابع معتبر گرفته اند، ارجاع می دهند. همچنین، این سرویس دارای سیستم های تشخیص تقلب است و به عنوان راهی برای شناسایی حملات Sybil و سایر تهدیدها عمل می کند.

ارز وینک (WIN) را از کدام صرافی ها بخریم؟

صرافی های پشتیبانی کننده ارز win

صرافی های خارجی که ارز وینک را دارند عبارتند از:

صرافی های داخلی که ارز وینک را دارند عبارتند از:

بهترین کیف پول های ارز وینک (WIN) کدامند؟

کیف پول های ارز وین

برای نگهداری ارز وین می توانید از هر دو نوع کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از کیف پول نرم افزاری تراست واست و کیف پول سخت افزاری لجر است. این دو مورد از بهترین و معروف ترین کیف پول ها برای ذخیره وجوه دیجیتالی هستند.

آینده ارز وینک (WIN) چگونه است؟

آینده ارز win چه می شود؟

سال پیش بینی قیمت
۲۰۲۲ ۰.۰۰۱۷ دلار
۲۰۲۳ ۰.۰۰۱۹ دلار
۲۰۲۵ ۰.۰۰۳ دلار
۲۰۲۷ ۰.۰۰۱ دلار

پیش بینی قیمت ارز وین نشان می دهد که ارزش آن در پایان امسال ۰.۰۰۱۷ دلار خواهد بود و قیمت  تا سال های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۵ به ترتیب به ۰.۰۰۱۹ دلار و ۰.۰۰۳ دلار افزایش خواهد یافت. در مقابل، در پیش بینی پنج ساله قیمت Wink توسط Wallet Investor آمده است که رمزارز Wink در سال ۲۰۲۷ به ۰.۰۰۱ دلار خواهد رسید. اگرچه پیش بینی ۱ دلار طی چند سال بسیار بعید به نظر می رسد، به دلیل نوسان شدید بازار کریپتو، هیچ کس نمی تواند از هیچ چیز مطمئن باشد.

در نتیجه، سرمایه  گذاران بالقوه باید همیشه پیش بینی قیمت ارز win را با احتیاط انجام دهند و قبل از سرمایه  گذاری روی این کوین تحقیقات گسترده ای انجام دهند. یادآوری این نکته مهم است که حتی پیش بینی های متخصصان نیز در معرض خطا قرار دارد زیرا عمدتاً بر اساس تحلیل تکنیکال و بنیادی عملکرد یک ارزدیجیتال صورت می گیرد. در بازار کریپتو، عملکرد گذشته همیشه نشان دهنده موفقیت در آینده نیست.

اگرچه ارزهای دیجیتال به طور کلی بسیار پرنوسان هستند، قیمت کوین وینک ممکن است تحت تأثیر عوامل متعددی قرار گیرد. پس هیچ اطمینانی وجود ندارد که آیا قیمت ها افزایش می یابد یا کم می شود. بنابراین به سرمایه گذاران علاقه مند به ارز وینک توصیه می شود که بر اساس تجربه بازار، ریسک پذیری، پرتفوی سرمایه گذاری و میزان پولی که می توانند از دست بدهند، تصمیمات سرمایه گذاری خود را اتخاذ کنند.

منابع:

https://wazirx.com/blog/investing-in-wink-coin-is-it-a-good-investment-option/#:~:text=Previously%20known%20as%20TRONBet%2C%20WINk,place%20bets%20and%20conduct%20transactions.

https://coinmarketcap.com/currencies/wink/

https://cryptobullsclub.com/winklink-win-price-prediction/

https://academy.moralis.io/blog/what-is-winklink-and-the-win-token

بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *