ورود
تحلیل قیمت ریپل، نیر و اچ بار 18 شهریور 1400

پس از افت قیمت بیت کوین تا محدوده ۴۳۰۰۰، قیمت این ارز دیجیتال کمی بازیابی شده است. اتریوم و ریپل بالاتر از حمایت های افقی خود معامله می‌شوند و ارزهایی مانند نیر در حال رشد هستند.

ریپل

ریپل در ۱۳ آگوست ریپل مقاومت افقی ۱.۰۵ خود را شکست و آن را به حمایت معتبری تبدیل کرد. افزایش قیمت با خروج از مثلث متقارن ادامه یافت و در ۶ سپتامبر قیمت ریپل به ۱.۴۱ دلار رسید.

اما افت شدید ریپل در ۷ سپتامبر که قبل از واگرایی نزولی در اندیکاتورهای مکدی و RSI رخ داد جریان را تغییر دارد. با اینکه قیمت هنوز هم بالاتر از حمایت ۱.۰۵ دلار قرار دارد، احتمال اینکه حرکت صعودی تکمیل شده و اکنون به مرحله اصلاح رسیده وجود دارد.

نمودار یک‌روزه قیمت ریپل / تتر

نمودار یک‌روزه قیمت ریپل / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

نیر (NEAR)

در ۷ سپتامبر نیر مقاومت افقی ۷.۸۰ را رو به بالا و با حجم قابل توجهی شکست. نیر از آن زمان در حال رشد بوده و امروز به یک سقف تاریخی جدید با قیمت ۱۱.۸۸ دلار دست یافته است. این قله بالاتر از سطح ۱.۶۱۸ ریتریسمنت فیبوناچی در آخرین افت قیمت قرار داشته است.

اگر افزایش قیمت ادامه یابد، مقاومت بعدی در ۱۷.۲۷ دلار پیش رو خواهد بود. این هدف همان سطح ۲.۶۱ ریتریسمنت فیبوناچی نیز می‌باشد.

در اندیکاتورهای مکدی و RSI هیچ نشانی از تضعیف روند دیده نمی‌شود.

نمودار یک‌روزه قیمت نیر / تتر

نمودار یک‌روزه قیمت نیر / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

HBAR

HBAR از ۱۵ مارس در یک کانال نزولی قرار داشت. حرکت نزولی تا کف ۰.۱۳۸۲ دلار در ۲۲ ژوئن ادامه پیدا کرد ولی پس از آن افزایش قیمت آغاز شد. در ۱۴ آگوست کانال شکسته شد و خط مقاومت کانال در ۸ سپتامبر به حمایت تبدیل شد.

اکنون این ارز دیجیتال در حال تلاش برای شکستن مقاومت افقی ۰.۳۴ دلار است. اگر این اتفاق بیفتد مقاومت بعدی در ۰.۴۲ دلار خواهد بود.

مکدی و RSI در حال افزایش‌اند و این احتمال بریک اوت این مقاومت را افزایش می‌دهد.

نمودار یک‌روزه قیمت اچ بار / تتر

نمودار یک‌روزه قیمت اچ بار / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

منبع:beincrypto
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *