ورود
تحلیل قیمت ریپل 14 آبان 1400

تحلیل قیمت ریپل، امروز نزولی است و انتظار داریم پس از یک رالی قوی در اوایل این هفته، شاهد افت بیشتر قیمت باشیم. بنابراین، حمایت ۱.۱۶ احتمالاً شکسته خواهد شد و این می تواند موجب یک ریتریسمنت عمیق تر گردد.

نکات مهم تحلیل قیمت ریپل:

  • قیمت ریپل امروز رفتار خرسی داشته است.
  • ریپل / دلار در حال تست مجدد حمایت ۱.۱۶ دلار است.
  • احتمال افت بیشتر قیمت وجود دارد.

بازار ارز دیجیتال امروز بیشتر در وضعیت قرمز قرار داشت و ارزهای پیشروی بیت کوین و اتریوم با از دست دادن ۰.۵۲ و ۰.۸۹ درصد ارزش خود در حال معامله هستند. هم‌زمان بایننس کوین برخلاف جریان بازار حرکت کرده و ۸.۵ درصد افزایش قیمت داشته است.

وضعیت ریپل در ۲۴ ساعت گذشته

ریپل / دلار در رنج ۱.۱۷ تا ۱.۲۲ دلار معامله شده که نوسان متوسط را در بازار ۲۴ ساعت اخیر نشان می دهد. حجم معاملات روزانه ۳۰.۴ درصد افت کرده و به ۳.۸۹ میلیارد دلار رسیده در حالی که ارزش بازار آن حدود ۵۵ میلیارد دلار است و این ریپل را در جایگاه هفتم ارزهای دیجیتال برتر قرار داده است.

تحلیل تایم فریم ۴ ساعته

در نمودار ۴ ساعته، پرایس اکشن ریپل، تست حمایت ۱.۱۶ را با مومنتوم قوی نزولی نشان می دهد که می تواند به افت بیشتر قیمت در ادامه امروز منجر گردد.

نمودار چهار ساعته قیمت ریپل / دلار

نمودار چهار ساعته قیمت ریپل / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

پرایس اکشن ریپل در یک هفته اخیر بازگشت مومنتوم قوی صعودی را تجربه کرده بود. پس از افت شدید قیمت در ۲۷ اکتبر، در پایان این ماه، جفت ریپل / دلار شاهد یک بازیابی شدید و تقویت بالاتر از ۱.۰۷ دلار بود.

شروع رالی قدرتمند در دوم نوامبر، قیمت را به ۱.۲۵ دلار رساند. چون سقف های قبلی شکسته شده بودند مومنتوم بازار به شدت افزایش یافت و صعودی تر شد.

با این حال در وضعیت کنونی، قبل از ثبت قله های جدید باید انتظار یک ریتریسمنت را داشته باشیم. بنابراین، احتمالاً سطح ۱.۱۶ برای تشکیل کف های بالاتر کافی نیست. پس احتمالاً قیمت افت بیشتری خواهد داشت. بر این اساس می توان سطح ۱.۱۰ دلار را به عنوان هدف بعدی حمایتی در نظر گرفت.

منبع:کریپتوپولیتن
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *