تحلیل قیمت آلت کوین های ریپل، تتا و یونی سواپ ۷ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین های ریپل، تتا و یونی سواپ ۷ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین های ریپل، تتا و یونی سواپ 7 فروردین 1400

ریپل تغییر مومنتوم از صعودی به نزولی را نشان می دهد. تتا در بازار ضعف دارد اما توانسته حمایت ۱۲.۰۹ را حفظ کند. یونی هم بعد از حرکت صعودی در ۲۴ ساعت اخیر در ۳۰ دلار بسته شده است.

ریپل (XRP)

در نمودار ریپل، OBV کف های بالاتری داشته و این نشان دهنده فعالیت خرید در بازگشت از حمایت ۰.۴۸ دلار می باشد. با این وجود، منطقه بالای ۰.۵۵ دلار در چند روز قبل شاهد فشار فروش زیادی بوده است. اوسیلاتور Awesome  در زمان نگارش این تحلیل یک میله قرمز تشکیل داده است. با اینکه حجم معاملات ۲۴ ساعته از ۵ میلیارد دلار بیشتر بوده؛ این میزان افت ۸.۴ درصدی داشته است.

نمودار 4 ساعته ریپل / دلار

نمودار ۴ ساعته ریپل / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

چند جلسه بعدی احتمالا شاهد نبرد خریداران با فروشندگان برای به دست آوردن قدرت در بازار خواهیم بود. هدف کوتاه مدت برای خریداران ۰.۶۲ دلار است اما برای رسیدن به سطوح بالاتر، ریپل نیاز دارد ابتدا بر فشار فروش غلبه کند.

تتا (Theta)

با اینکه قیمت تتا به بالای ۱۲ دلار بازگشته است، قیمت در سقف ۱۳.۶۲ دلار متوقف شده است. ADX از ۳۴ پایین تر رفته است. با اینکه این نشان دهنده روند صعودی در بازار است، گویای کم شدن قدرت خریداران نیز می باشد. اوسیلاتور Awesome هم این مطلب را تایید می کند. حجم معاملات در ۲۴ ساعت اخیر کاهش قابل توجهی داشته و در زمان نگارش این تحلیل تقریبا نصف شده است.

نمودار 4 ساعته تتا / دلار

نمودار ۴ ساعته تتا / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در صورت پولبک، سطوح مهم ۱۰.۶ و ۹.۰۸ هستند. این می تواند باعث شود ارز تتا جایگاه خود را در فهرست ده ارز برتر از دست بدهد. اما با در نظر گرفتن شرایط تکنیکالی قوی، افزایش قیمت تا ۴۰ دلار در بلند مدت ممکن خواهد بود.

یونی سواپ (UNI)

نمودار ۴ ساعته یونی گاوی بودن بازار را با نزدیک شدن قیمت به ۳۰ دلار نشان می دهد. RSI با افت قیمت به زیر ۲۶ دلار در وضعیت اشباع فروش قرار گرفت اما با بالابردن قیمت توسط خریداران دوباره رو به بالا حرکت کرده است.  با اینکه OBV فشار خرید را نشان می دهد، این شاخص فاصله زیادی تا قله های قبلی خود دارد.

نمودار 4 ساعته یونی سواپ / دلار

نمودار ۴ ساعته یونی سواپ / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

حجم معاملات ۶۳۵ میلیون دلاری این ارز در مقایسه با دیروز ۲۱ درصد افت کرده است. در هفته های آینده باید حجم معاملات را به طور دقیق تحت نظر گرفت. افزایش این حجم می تواند یونی را به سمت قله تاریخی اش هدایت کند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *