ورود
نحوه دریافت $XTZ رایگان از فاست موسسه تزوس

در اوایل هفته جاری موسسه تزوس #Tezos یک فاست $XTZ راه‌اندازی کرد که با وارد کردن آدرس کیف پول و تکمیل کپچا، رمزارز XTZ رایگان می‌دهد.

▪️این فاست، که به درستی “فاست موسسه تزوس” Tezos Foundation Faucet نام‌گذاری شده است در هر بار ۰.۰۱ XTZ رایگان به کاربران می‌دهد. کاربران می‌توانند هر ۱۲ ساعت از این فاست استفاده کنند. یعنی هر کاربر قادر است ۲ بار در روز از این فاست تزوس رایگان دریافت نماید. در حال حاضر هر XTZ قیمتی معادل ۰.۰۱۵ دلار دارد.

بنیاد تزوس (Tezos) اعلام کرد یک فاست برای مین نت شبکه‌ی بلاک چینی Tezos راه‌اندازی کرده است تا کاربران و برنامه‌نویسان بتوانند برای اهداف توسعه‌ و آزمایش توکن TEZ دریافت کنند. برای این کار کاربران باید وارد آدرس faucet.tezos.com شوند تا بتوانند هر ۱۰ ثانیه ۰.۰۱ TEZ دریافت کنند. توسعه‌دهندگان می‌توانند توکن‌ها را به حداکثر ۱۰ آدرس انتقال دهند. کسانیکه زودتر وارد صف شده باشند زودتر توکن دریافت می‌کنند و سپس از صف خارج می‌شوند. آدرس‌هایی که از فاست توکن دریافت می‌کنند تا ۱۲ ساعت مسدود شده و پس از آن دوباره می‌توانند وارد صف شوند.

بنیاد تزوس اعلام کرده فاست برای اهداف آزمایش و توسعه‌ی بلاک چین ارائه شده ولی توسعه‌دهندگان نباید به آن وابسته باشند. این ویژگی ممکن است در آینده حذف شود و یا دستخوش تغییر قرار گیرد. لازم به ذکر است که توکن‌هایی که از این طریق دریافت می‌شوند فاقد ارزش تجاری هستند و تنها برای اهداف توسعه‌ی بلاک چین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *